Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kullanıcı ara yüzünde yeni dönem: Samsung One

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
51
Cevap
0
Favori
2.932
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Kullanıcı ara yüzünde yeni dönem: Samsung One
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    333 Mesaj
    Sonunda yazilimla ilgili haber !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    975 Mesaj

s9+ kullanıyorum herhangi bir gereksiz uygulama görmedim. Samsung müzik uygulaması bile marketten indiriliyor artık. Siz çok geride kalmışsınız...
    Anti Fanboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5441 Mesaj
    Şu Samsung arayüzü keşke flyme ya da miui gibi her telefona portlanabilse. Saf android tasarımından sıkıldım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SilentHunterHD

s8+ var geçen sene alınma amiral gemisi ama yeni gelen güncellemeyi almaması zoruma gitti. şu zamana kadar samsung kullandım ama bundan sonra kullanılmaz.
    Galaxy S8,Note8 ONE UI arayuzunu alicak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Yeni cihaz satmak için s8 ailesi ve note 8 güme gitmiş. S9 ailesi ve note 9 vermeseler iyiymiş yeni cihaz satamayacaklar şimdi üzüldüm.
    S8,N8 One ui arayuzunu alicak.One Ui 9.0 Pie guncellemesinin arayuzudur.S8 ve N8 9.0 pie guncellemesini alicagi icin One Ui arayuzude bu 2 telefona gelicek.

Samsung arayüz tasarımına ayrı bir önem vermesi önemli. Google'a kalsa estetikten uzak bir tasarım anlayışları var. Samsung ve Apple'dan öğrenmeleri gereken çok şey var.

Gönül isterki Apple gibi Samsung'un da cihazlarında kendi işletim sistemini kullansın. Ama anlaşılan yakın bir zamanda mümkün görünmüyor.

Apple ve Samsung birbirleriyle ezeli rekabet ettikçe teknoloji dünyası olumlu anlamda gelişmeye devam edecektir.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    59925 Mesaj
    bu bu şey değil mi ııııı iOS?
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Samsung kullanıcısyım merakla bekliyorum

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

Cidden samsung 733225797533 tane olan reklam uygulamalarını yüklemiyor mu artık?

Bu gelişme iyi olmuş.

|
    |
    Greylights kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    IOS13 hepimize hayırlı uğurlu olsun.

|
    |
  • Yarbay
    2504 Mesaj
    Samsung’un S6 ile başlayan iğneyi kendine batırma süreci devam ediyor. Umarım bu yeni arayüz deneyimi stabilite noktasında daha da ilerleme sağlar.

iOS’a benziyor diyen arkadaşları anlamak güç zira ikonların şekli üzerinden yorum yapılması çok sağlıksız bir bakış açısı. Uzun yıllardır çoğunlukla Apple kullanan biri olarak iOS’un Android ikonlarına benzer ikonik uygulamalar ile karşımıza çıktığı ya da klavyesini Samsung klavyesine yıllar geçtikçe benzettiği ve hepsinin ötesinde son iki versiyonda iyice hissedilen Android açılımını görmemezlikten gelmek saçmalıktır.

Önemli olan kimin neye benzediği değil aldığınız deneyim ve günün sonunda ne kadar işlevsel kullanabildiğinizdir. iOS’un da bu açılımlarını takdir ediyorum ve Samsung’un da henüz S8 ile yeni bir arayüze geçmelerine rağmen biz bunun daha iyisini nasıl yaparız arayışını takdirle izliyorum.

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 8 Kasım 2018; 18:45:5 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    534 Mesaj

yok hocam almıyor maalesef. kaynak varsa belirtir misiniz ? bir çok farklı kaynaktan baktım almıyor.
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SilentHunterHD

yok hocam almıyor maalesef. kaynak varsa belirtir misiniz ? bir çok farklı kaynaktan baktım almıyor.
    Mart sonu nisan basinda S8 One UI aldiginda beni tekrar alintilarsin hocam.

inş. :) bekliyorum
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    önce ekranı büyüt sonra arayüzü kullanması zorlaştı diye kısayolların yerini değiştir. alt tarafın bu kadar kalabalık olması istem dışı programdan çıkmaya ve ana ekrana dönmeye neden olur. bu tarz kullanım kazalarından kaçınmak için nasıl bir yöntem izlediler merak ediyorum.
    |
    |

gelmez lakin XDA Forum da mutlaka çıkacaktır gerekli romlar.
    |
    |
    interwap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Not: elma 7 plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Marrusia

S8,N8 One ui arayuzunu alicak.One Ui 9.0 Pie guncellemesinin arayuzudur.S8 ve N8 9.0 pie guncellemesini alicagi icin One Ui arayuzude bu 2 telefona gelicek.

Alıntıları Göster
    Hocam S8 lerle Note 8 e yeni arayüzün gelmeyeceğine dair haberler var bende şaşırdım..

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S8-Note-8-One-UI-experience_id110793

https://www.xda-developers.com/galaxy-s8-galaxy-note-8-samsung-one-ui/
    |
    |

• Çavuş
    57 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    davut.ergun

Bence gayet güzel ve hoş olmuş başarılı buldum

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
4,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.