Şimdi Ara

Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
5
Favori
19.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç ama hiç memnun değilim. Elimden bir çıkarsam.
     Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

w810i. Emektar benle 4. senesine girdi. Tık yok.

Ben de 4 yıldır kullanıyorum bunu, halâ taş gibi. Benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Bunu halâ gereksiz ıvır zıvırlarıyla insanı şımartan iPhone tipi telefonlara tercih ederim.
  • Blackberry 9800 bataryasi disinda gayet memnunum.
  • İdeos X5,
    Tam bir f.p canavarı.
  • 5800 kullanıyorum memnunum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

5800 kullanıyorum memnunum :)

Ben memnun değilim.
  • HTC Sensation XE kullanıyorum. Daha bi yamuğunu görmedim. Şarjı az gidiyor ama tüm telefonlarda bu sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

5800 kullanıyorum memnunum :)

+1.
  • Ideos x5 kullaniyorum cok memnunum ekrani gorilla glass olsa mutis olucak ama buda yetiyor. Sarji sikinti olur diye dusundum ama bayagi iyiymis beklentimin ustunde full oyunla aksami buluyorum.oynamassam sadece tel gorusmesi arada msjla 3 gunu geckin suresi var yani herkese tavsiye ederim f/p urunu 550tl:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenTugay

quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

İdeos x5 hergün iyiki almışım diyorum

+1

+2
  •  Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?
    c6-01 hiçbir tele deişmem çok memnunum telefonumdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaZZencii -- 23 Aralık 2011; 14:13:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: velevki

galaxy s2 çok memnunum

Aynen.
  • İphone 3gs çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxeyLady -- 23 Aralık 2011; 12:29:57 >
  • Nokia N 95 kullanıyordum çok da memnundum çekmesi, şarjı 6 güne yakın gidiyordu... Kalın ve teknolojisi eskidi biraz diye Blackberry Bold 9900 aldım 1-2 ay önce şarjı 1 gün zor gidiyor ama diğer yönlerden çok çok memnunum... Ama en çok sevdiğim Nokia 8850 konuşurken arada kapanmaya ve ses zor duyulmaya başlamıştı yoksa hala daha onu kullanırdım
  • Şahsen ben dokunmatik telefonlarda yazı yazmakta zorluk çekiyorum. Sırf bu yüzden klavyeli + dokunmatik model tercih ettim :

Memnunum, alacaksanız android veya iOS alın derim...

bence kullanılabilecek en güzel telefonlardan biri.Hem tablet hem telefon +android işletim sistemi.

kısacası çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: lostplanetp

w810i. Emektar benle 4. senesine girdi. Tık yok.

Ben de 4 yıldır kullanıyorum bunu, halâ taş gibi. Benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Bunu halâ gereksiz ıvır zıvırlarıyla insanı şımartan iPhone tipi telefonlara tercih ederim.

W810 bunun yanında oyuncak gibi kalır,tek eksiği biraz büyük ve ağır olması Şu anda galaxy s kullanıyorum,fakat bunun gibi muhteşem ses veren,müzikten keyif almanı sağlayan adını hak eden başka bir müzik telefonu daha görmedim,iphone,galaxy,htc vs. hiç biri n91 ile müzikte yarışamaz,kullanmışlar bilir

• e71. İşimi görüyor, mail yazılımı baya işimi görüyor ama biraz yavaş,ekran küçük. 1-2 seneye android telefon düşünüyorum

Bunu 2008'in sonunda almıştım. Çok beğeniyordum ta ki gerçeği öğrenene kadar

Daha sonra bunun 2. elini aldım ve 5800'ı aldığıma lanet ettim ama sağ ve sol ortasında kocaman ölü pikseller var şu an hala kullanıyorum ve herşeyiyle bana yetiyor. Sadece uygulama indirirken yeni oyunları, uygulamaları vs desteklemiyor ve 3g olmadığı için interneti yavaş.

Eğer kısmet olursa en kısa zamanda LG Optimus Black alacağım ama çok borç var onları kapatıp hayırlısıyla seneye telefonumu değiştireceğim.

• iPhone 3G'den sonra bomba gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.