Şimdi Ara

kullandığınız telefon ve aylık geliriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler şuan kullandığınız telefon ve aylık geliriniz nedir ? bozulduğu zaman tamir ettirmek mi önceliğiniz değiştirmek mi ?

ben başlayım: aylık gelirim 4400 TL kullandığım telefon: iphone 6s(ekran kırık tamir ettirmiyorum) para gider diye :D

• 300 lira hocam ekran yahu. Gözünüze yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık gelir 0

Telefon iphone 11 pro max

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık gelir 21k
    Xperia xz1

• Öğrenciyim, aylık kyk kredisi dahil 1000-1100 lira civarı bir para geçiyor elime (bu sene mezun olacağım). iPhone 6s plus kullanıyorum. En son batarya ve kamerası değişti, baya bir süre daha idare eder gibi.

En azından 1-1.5 sene daha kullanma planlarım var. Muhtemelen sonrasında iPhone fiyatları yüzünden başka bir modele geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 14 Ocak 2021; 14:46:45 >
  • İphone 12. Eşimde iphone 12 kullanıyor. Aylık gelir 10-15 bin euro arasında değişiyor. Ben telefon tamir ettirmiyorum ve satmıyorum da. Bir iki yıl kullanır değiştiririm eğer büyük bir sorun çıkmazsa. Evde ufak bir telefon koleksiyonum var.

• Aylık gelir 10 bin dolar
    iPhone 12 kullanıyorum .

• Aylık gelirim 4200 lira. Telefonum Casper VIA X20. Kamerası iyi diye kıydık paraya, daha yarı yolda bırakmadı. Çok para verip aynı performansı almaktansa akıllı davranıp araştırdım.

• 2650 tl
    Samsung s8 3 yıllık.

• quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

300 lira hocam ekran yahu. Gözünüze yazık.

300 liraya az dediğinize göre maddi durumunuz iyi hocam galiba ?

• Samsung Galaxy A30 (2900 TL)

aylık gelirim = 0 TL

Şimdi diyeceksinizki, sen bu telefonu nasıl aldın diye,

Tabiki baba parasıyla  

İlave not = Yaş 21

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    Bi tanesin
  • 300 lira şu zamanda asgari ücretin 10'da 1'i hocam ve tek seferlik verilecek. Fazla para değil. Demekki amoled ekranlı telefon kullansa napacak ? Ekranlar 1000 lira

• Kyk bursu, xiaomi mi5. Ruhu çıkana kadar kullanmayı planlıyorum.
  • Öğrenciyim. J7 2016 var, yaklaşık 3.5 senelik. Muhtemelej astarı yüzünü geçeceği için orta yollu bir tane ile değiştiririm.
  • Öğrenciyim iPhone 5C kullanıyorum. Bataryası şişti değiştirdim, dokunmatiğinde de sıkıntı var. Sanırım okullar örgün açılınca yeni bir telefon alacağım.

• Aylik gelir 200-300 bin tl arasi degisiyor.
    Telefon iPhone 6s Plus
  • Valla aylık gelir her ay değişiyor bu ay 2 haftada 38500 TL kazanmışız telefon 11 pro. 12 yaşından beri iPhone kullanıyorum artık başka markaya geçmek gelmiyor içimden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deezylilpump -- 14 Ocak 2021; 19:12:24 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.