Şimdi Ara

Kullandiginiz en performanssiz gpular (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
1.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bay Robot

O zaman konuyu düzenle çünkü en kötü değil en performanssız demişsin.
    Sizden baska kimse de boyle anlamadi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Onlar ddr dan önceki sd'yi geçtim daha önceki edo ram'i, isa slot ve kartları filan'da bilmezde, sen yine 4mb olanı kullanmışsın, ben'de 2mb olanı vardı daha sonradan 4 bellek modülü bulup ekleyip 4mb'a çıkartmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuvenDMRK -- 13 Nisan 2018; 13:5:4 >
  • S3 trio 3d 2mb.

3d yazdigina bakmayin sadece open gl ve d3 destegi vardi ama istinasiz hic bir oyunda 3fps gecmezdi.

Software render ile oynardik oyunlari simdi bakinca videolara iyi gozler bozulmamis o goruntuye baka baka diyorum

• Kullandığım en eski kart Geforce 2 Mx 400 64 mb 64 bit hiç unutmam bu kartı. Bir arkadaşta nvida riva Tnt2, bir diğerinde 3dfx voddo 3, öaytox diye bir kart vardı. Ozamanlar atiden bir habersizdim çevremdede kullanan yoktu. Sis yazılımca böyle bir ekran martı vardı. Ne çok firma varmış eskiden

Mx 400 ozaman nvidanın 2. iyi. Kartıydı.şimdinin 1070\ti si gibi bşr kart işlemcinin yarı fiyatıma alınıyordu. Pentium 4 yeni çıkmıştı. Ekran kartı fiyatları işlemci ve anakart fşyatlarına oranladığında yıl yıl adım adım arttı. Anakart fiyatları hep sbitti giriş seviyesi kıyas için iyi bir örnek

Kyllandığım en performansız kart ise 2013 de kullandığım laptobun hd7670m kartıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliOrmanlı0106 -- 13 Nisan 2018; 19:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuvenDMRK

Onlar ddr dan önceki sd'yi geçtim daha önceki edo ram'i, isa slot ve kartları filan'da bilmezde, sen yine 4mb olanı kullanmışsın, ben'de 2mb olanı vardı daha sonradan 4 bellek modülü bulup ekleyip 4mb'a çıkartmıştım.
    O senelerde babam pcyi aldığında baya sağlam fiyakalı bir şeydi, biz tetrislerle, atarilerle büyümüş nesiliz evde pentium 200 işlemcili, s3 kartlı bilgisayar olması ne demek, herkes uuvv çekiyordu, sene 97, uv beybi 21 yıl su gibi geçmiş. 4mb olmasıyla hava atıyordum bende tabi ama fiyakamız sadece bir kaç ay sürdü diamond vodoo kartların piyasaya sürülmesiyle. :) Sonra diamond ile oynanan şeyleri görüp evde s3 ile hiç bir şeyi açamayınca ver allah küfür her gün :D

• ISA S3 256kb vram 640x480@256 renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 13 Nisan 2018; 19:52:50 >
  • İlk kartım adını modelini bilmediğim, 3d desteği olmayan 2mb bir karttı. Sonra tnt2 m64, x1800gto, 6600gt ve şimdi de 7850 sahibi oldum. Ama yıllar sonra çocukluk hayalim 3dfx kartlardan 16mb v3 2000 pci aldım. Eski pcde takılı. Cidden güzel kart ama. Harika bir akıcılığı ve görüntü kalitesi var.

• Ati 4650 olduremedik bi hala calisiyo ;) kutusuna attim duruyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ati radeon x550

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd4850 servisteyken 8500 gt kullanmak zorunda kalmistim. Aralarindaki farki baya hissetmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Luferyus

Hd4850 servisteyken 8500 gt kullanmak zorunda kalmistim. Aralarindaki farki baya hissetmistim
    8500 gt bayagi coptu

Passmarka gore hd 4850 7 kat güçlü

• Kullandığımız en performansız kartlar en eski kullandıklarımız oluyor doğal olarak. Konuda en eski kullandığımız mı soruyor en memnun olmadığımızı mı?

İlk kullandığım kart GeForce MX440 64MB'tı, en memnun olmadığım ise açık ara GTS250 512MB. ATI HD4830 512MB'tan geçiş yapmış, NVIDIA'nın ATI'ye göre çok daha kötü olan bellek yönetimi nedeniyle sadece 1 gün kullanıp geri satmıştım. Ayrıca ATI'den sonra renkler feci kötü gelmişti. Sonra bekleyip şimdiye kadar beni en çok

etkileyen kart olan HD5850'i almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Kullandığımız en performansız kartlar en eski kullandıklarımız oluyor doğal olarak. Konuda en eski kullandığımız mı soruyor en memnun olmadığımızı mı?

İlk kullandığım kart GeForce MX440 64MB'tı, en memnun olmadığım ise açık ara GTS250 512MB. ATI HD4830 512MB'tan geçiş yapmış, NVIDIA'nın ATI'ye göre çok daha kötü olan bellek yönetimi nedeniyle sadece 1 gün kullanıp geri satmıştım. Ayrıca ATI'den sonra renkler feci kötü gelmişti. Sonra bekleyip şimdiye kadar beni en çok

etkileyen kart olan HD5850'i almıştım.
    Ilk kartlariniz da olmayabilir ama ozellikleri en dusuk kartlariniz

• P4 630 3.0 ghz ve agp anakartli sistemim vardi :) on board kullanirdim :) akrabalarimin bilgisayarlari oyunlari hep acardi bende onlara gidince cok imrenirdim :) evde bi heves oyunlari kurardim ama oynayamamistim gta vice falan :) Bu olaylar lise 1 zamani oluyor :) sonra para biriktirip ati x1650 agp aldigimi hatirliyorum ama beni kesmemisti :) tekrar para biriktirdim eski sistemimi sattım 2. El q6600 li pci express anakartli bir sistem toplamistim :) sira geldi ekran kartina :) biriktirdigim parayla 9600gt almayi istiyordum cok arastirma yapmıştım ama o zamanlar da dolar şimdiki gibi bir anda 1.20 den 1.70 lere cikinca hd 4670 almak zorunda kalmistim 10 tl icin :) icimde kalmisti halada icimde ukte :) bu sistemimi su an hala kullaniyorum ama zamaninda ayarlarini yaparak ne crysisler ne call of dutyler ne gridler oynatmıştım :) tatlari cok ayridir :) nedense ayni zevki alamıyorum :) birde ssd ekledim sisteme canavar gibi oldu internet muzik film full hd de beni cok rahat idare ediyor su anda :) konunun disina cikti kusura bakmayin ama buda boyle bir animdir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.yusuf_01 -- 13 Nisan 2018; 19:12:14 >

• 9500 gt

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

İlk GPU'm 3DFX Voodoo 2'ydi. Yeri ayrı hala.
    En performanssız demiş, dönemin en performanslısını yazmışsın birader.

Ben ilk kart mx440'tı, fx5200'ü mumla aratan cinsinden.

Ama daha bombası, şuan kullandığım notebooktaki r5 430. Abi bu kadar saçma bir şey olamaz. Sözüm ona harici kart da koymuşlar notebooka ama işlemciye dahil olan hd620, bu r5 430'dan daha performanslı. Böyle iş olur mu lan? Hiçbir anlamı olmayan kart yani. Şuana kadar kullandığım en performanssız kart herhalde bu olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 13 Nisan 2018; 22:43:33 >

• yakın geçmişten gideyim hd2400 paylaşımlı , gta 4ü 800x600 oynayabilmek icin neler cekmistim

• Radeon xpress 1100 :@

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatırladığım 2mb s3 virge ydi. Pentium 133 de. Half Life oynatırdı. Öncekileri hatırlamıyorum.

• Gtx1080

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.