Şimdi Ara

Kullandığım plakamı takas yaptığım araca alabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farklı bir ilden bir araçla aracımı takaslarsam kendi aracımda bulunan plakamı takas ile aldığım arabaya takabilirmiyim? nasıl bir yol izlemem gerekir?

Almayı düsündüğüm araç plakası 03 benim plakam 06 noter islemleri ankarada yapılacak. Plakam ad soyad bas harflerimden, rakamları da doğum tarihim olduğundan değistirmek istemiyorum

• iki şehir arası en az 600 km olması gerekiyo yoksa emniyet izin vermiyo eyer 600 km yoksa önce gidip daha uzaktaki bi yere kaydı alıyonuz sonra o yeni alınan yerden direk ankaraya kaydı getirtiyonuz biraz masraflı oluyo
  • valla sattığınız vatandaş aracın plaksını değiştirmek istiyorsa kendi ilinin plakasını alıcam derse sizin plaka boşa çıkar böyle sizde eğer adres bakımından bir sorunuz yoksa yani alacağınız plaka ikametgah adresinize göreyse aynı plakayı yeni aldığınız aracınıza alabilirsiniz

ben ilk defa duydum 600 km olayını ne işe yarıyor anlamadım emniyet neye izin vermiyor?

iyi akşamlar.
  • aldığımız aracın plakasını iptal ettirip emniyetten istediğimiz plakayı taktırabilirmiyiz?
  • yok öle bişi istedigin pilakayı vermezler elde ne varsa onu veriyolar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.