Şimdi Ara

Kullandığım hattın daha önce kullanılmış olduğunu nasıl anlarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta falan TürkTelekom online işlemlerden numaramı değiştirdim. Oradaki numaralar genelde aynı numaralardan başlıyordu. Örneğin, 553 180 vs. (bu numarayı salladım) Son 4 rakamları değişik oluyordu genelde. Ben de bir tane numara seçtim ordan. Dün akşam birisi aradı beni açmadım, sabah tekrar arayınca açtım, açınca bana dedi sen bilmem kim değil misin ben de dedim yok sonra adam sanki şaşırdı biraz ve yanlış numara dedi özür dileyip kapattı.

Şimdi de şüphelendim acaba bu yeni aldığım numara daha önce kullanılmış mı diye.
    Şimdiye kadar hiç değişik mesajlar gelmedi bana, aramalarda ise sadece bu adam beni aradı 10 gün içinde.

Nasıl anlayabilirim arkadaşlar? Ben numaramın kullanılmamış olduğunu istiyorum. için rahat olsun istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 8 Eylül 2018; 11:17:53 >

• Türktelekom online işlemlerindeki numara değiştirme işlemindeki numaralar sıfır mı sizce?
    genelde aynı prefixli numaralar çıkıyor

555165....
    555165....
    555166....
    555166....
    gibi.

farkı numaralar olsaydı kullanılmış olma ihtimal olurdu ama prefixler aynı olunca sanki yeni numaralar gibi geliyor bana ama emin olmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 8 Eylül 2018; 11:22:11 >
  • Allah boyle dert vermesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yok ya kullanılmış olduğunu sanmıyorum. kullanılmış numara olsaydı şimdiye kadar bir çok mesaj gelmesi gelirdi herhalde ama tek bir mesaj bile gelmedi.

Ayrıca numara çok güzel bir numara. Böyle bir hattı kapatacak birisinin olduğunu düşünmüyorum.
  • online işlemlerde ki numaralar sıfır hatlar. kullanılmamış yani.
  • Hangi ön kodu veriyor numara değiştirme servisi şu anda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • postaadresi P kullanıcısına yanıt
    0553 veriyordu en son yenileyin sayfayı değişir her seferinde
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.