Şimdi Ara

Kulaklık tavsiyesi (bütçe yüksek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar sistemimde asus strix raid dlx 7+1 ses kartı mevcuttur, bu karta uygun bütçenin kısıtlı olmadığı bir kulaklık arayışındayım.
    7+1 ilk önceliğim ama 7+1 kulaklıklarda harici bir ses kartı mevcut ve bu durumun ne gibi bir eksisi olur bana
    Tşkler

• Razer Tiamat 7.1 V2 Real 7.1ch Gaming Headset v1'i kullanmıştım efsaneydi o zamanlar.Bu guncellestirilmis versiyonu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellenmiş versiyonu hangisi tam anlamadım hocam ?
  • 7.1 dediğiniz zaten sanal olarak kulaklar ile gelen ses kartları ile yapılıyor. Sizin ses kartınız iyi. Kaliteli bir stero kulaklık alıp yine ses kartı yazılından 7.1 yaparsınız. Çok sürücülü kulaklıklardan uzak durun. Reklamları kadar gerçekte işlevlik veremiyorlar. Eğer dahili mikrofon ihtiyacınız yoksa hi-fi serisi kulaklıklar alabilirsiniz. Mikrofon ihtiyacınız da var ise sennheiser game one, ses yalıtımı isterseniz de sennheiser game zero tavsiye ederim.

• Tşkler beklediğim cevap bu şekildeydi yani 7+1 olmasının çok önemi yok dediğinizden bunu anlıyorum
    Söylediğiniz kulaklıkları incelerim.
    bu arada mic ihtiyacı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkeryasina -- 27 Mart 2018; 23:55:8 >
  • Bütçen yüksekse ASTRO A50, Beyerdynamic MMX300 ve Audio-technica ATH-ADG1x der kaçarım. 3 kulaklıkta piyasanın en iyisi
  • Öncelikle cevap yazmak için yazmayıp yardımcı olan arkadaş senin bir üstünde bak nasıl yardımcı olunuyor. fiyatı yüksek kullaklıkları gelip yazıp kaçarım demek sadece konuşmaktan ibaret.
    Bahsettiğin markalar ın zaten çoğu ülkemizde temini zor garanti durumunda yapılıcaklar sıkıntılı,
    Ricam işi bilen anlayan mantıklı kişlerin yorum yapması
  • ilkeryasina kullanıcısına yanıt
    Hocam benim onerdigim kulaklik gercek 7.1 kanal ses veriyor.Toplamda sag da 5 solda 5 olmak uzere 10 tane sürücü var içerisinde.Eğer butce sknti degilse alabilirsiniz.Onceki cevabimda soylemek istedigim ben bu kulakligin v1 versiyonumu kullandim sonra Razer markasi kulakliklarini guncelleyip v2 versiyonunu cikartti :)

Kulaklık tavsiyesi (bütçe yüksek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalllbrother -- 29 Mart 2018; 14:43:42 >
  • Cs go gibi oyunlar için gerçek 5.1, 7.1 kulaklık tavsiye ederim.Yön tayini çok daha net.Ama ses kalitesi olarak stereolar daha iyi olabiliyor.
  • Audio technica ath-m50x ve sony mdr7506 kullanmış biri olarak bu iki kulaklıktan birini öneriyorum.Ses kaliteleri inanılmaz iyi.Şuan güncel olarak Sony Mdr7506 kullanıyorum ses kartı ile beraber.

Oyun için dizayn edilmiş kulalıklar değil lakin baya iş görüyorlar.
  • işin aslını söylemek gerekirse ses kalitesi olarak bende araştırmadayım bir arkadaşla konuşmamda senheiser game zero yu onermişti bana ama araştırmalarımda bayerdynamic in mmx300 2 jenerasyon u da çok övüyorlar kullanan birilerini bulabilirsem kıskacım altında gerek ses kalitesi gerek oyun performansı ve ses yüksekliği bakımından ikisi arasında kalmış durumdayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.