Şimdi Ara

Kulaklık Tavsiyesi 50-60 tl civarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 senedir ep630 kullanıyorum bu aralar bass kalitesinin düştüğünü farkettim ve kulaklıgımı değiştirmeye karar verdim kulakiçi olması ve bassları iyi vermesi benim için önemli bütçem 50-60 tl ye kadar ep 630 dan biraz iyi önerebilceğiniz kulaklıklar varmı ben piyasada biraz araştırma yaptım philipsin o neill , sony exp50LP modeli ve sennheiser cx215 modellerini gördüm sizinde önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

• Mahir abide vardı bu kulaklık. Dinletmişti bana.

Ep-630'a göre nasıldır birebir kıyas edemem ama fiyatına göre fena olmadığını söyleyebilirim.

Basslar biraz dolgun, mid biraz geri plandaydı. Sahnesi dardı hatırladığım kadarıyla.

Philips'leri denemedim ama deneyenlerden olumlu dönüşler almadık. CX215'i de bilmiyorum ama EP630'dan yükseltme olacağını hiç sanmıyorum.
  • Sonynin o modeli hafif metalik sentetik bir sesli, o yüzden ben tavsiye edemem bas aranıyorsa. Ama dinlediğim kadarıyla gr02 ucuz ve bu kategoride sayılabilir. Veya Sony m650c. Ki şaşırdım şahsen, fiyatına göre çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stazy

Merhaba arkadaşlar 2 senedir ep630 kullanıyorum bu aralar bass kalitesinin düştüğünü farkettim ve kulaklıgımı değiştirmeye karar verdim kulakiçi olması ve bassları iyi vermesi benim için önemli bütçem 50-60 tl ye kadar ep 630 dan biraz iyi önerebilceğiniz kulaklıklar varmı ben piyasada biraz araştırma yaptım philipsin o neill , sony exp50LP modeli ve sennheiser cx215 modellerini gördüm sizinde önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Sony MDR-EX300SL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakaci_yunus

quote:

Merhaba arkadaşlar 2 senedir ep630 kullanıyorum bu aralar bass kalitesinin düştüğünü farkettim ve kulaklıgımı değiştirmeye karar verdim kulakiçi olması ve bassları iyi vermesi benim için önemli bütçem 50-60 tl ye kadar ep 630 dan biraz iyi önerebilceğiniz kulaklıklar varmı ben piyasada biraz araştırma yaptım philipsin o neill , sony exp50LP modeli ve sennheiser cx215 modellerini gördüm sizinde önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Sony MDR-EX300SL.

söylediğiniz kulaklık hiç bir yerde yok sanırım.

sonuç olarak ep630 u bu fiyat aralıgında yukseltemezmiyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shakaci_yunus

quote:

Sony MDR-EX300SL.

söylediğiniz kulaklık hiç bir yerde yok sanırım.

sonuç olarak ep630 u bu fiyat aralıgında yukseltemezmiyim

EX-300 Ep-630'dan daha iyidir.Sony Ex-300 ü mağazalarda falan bulamazsınız ama.Almak isterseniz size yardımcı olabilirim.
    Bir adet Pm yolladım size.

• Yenicarsim.com'dan she 6000 sipariş ettim bugün 45 tl. Başka biR yerde de bulamadım zaten. Daha önce she 6000'de ep 630'de kullandım. Bence ep 630, she 6000'in yanına bile yaklaşamaz ses kalitesi olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.