Şimdi Ara

Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fiyat aralığım 1500 tl'ye kadar diyelim fakat biraz daha zorlayıp esnetme yapabilirim ama sırf 1500 yazdım diyede tam sınırda fiyata sahip bir kulaklık önermezseniz sevinirim olanaklardan bahsederseniz güzel olur,kafa üstü öncelik hem kablolu hem kablosuz kullanılabilirse güzel olur ama herşeyden önemlisi ses kalitesi iyi olsun basslar tizler karışmayan müziği kulağa lezzetli şekilde iletebilen kullandığımda müzikten zevk alabileceğim bir kulaklık istiyorum ben bass karakter bir kulağa sahibim ama tizleride önemsiyorum net konuşmak gerekirse herşeyden önemli faktör ses kalitesi tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Merhaba. Kriterlerinize uygun özellikle kulakiçi çok seçeğiniz var. Kafaüstüyse B&W markasının p5 modeli iyi gidecektir.

Kulakiçi olaraksa Bqeyz Spring 1 veya Moondrop Starfield.

https://kulakligim.net/kulakici/moondrop-starfield-incelemesi/

https://kulakligim.net/kulakici/bqeyz-spring-1-incelemesi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mair kullanıcısına yanıt
    tavsiyeleriniz için teşekkür ederim öncelikle bowers&wilkins'in tipini beğenmedim açıkçası kalitesine şüphe yok tabii şöyle bir nokta var size cevap verirken kriterimi sadece kafaüstü olarak sabitliyorum çünkü kulakiçi ile kulaküstü aynı boyutta sürücü taşımıyor o yüzden aradığım kafaüstünde onu biliyorum biraz daha marka skalasını bilindik tarafa çekersek çok güzel olacaktır aslında başlığı açmamın sebebide o bahsettiğim skaladaki ürünleri deneyimlemiş kişilerin tavsiyede bulunmasını istememdi.sadece kafaüstü olarak farklı önerileriniz varsa öğrenmek isterim şimdiden teşekkürler
  • berkaysahinonline B kullanıcısına yanıt
    O halde alın Philips Fidelio x2 yada x2hr ve bastan feragat etmeden büyük kaliteyi yaşayın. 2.elleri 1500 bandında olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkürler bakacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.