Şimdi Ara

Kulaklık tavsiye (kulaküstü kablosuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kulaklığı çok beğendim:http://www.hepsiburada.com/sennheiser-pxc-550-kulakustu-kulaklik-p-HBV000002FD1B

tabi 1640 lira verebilecek kadar zengin değilim. Bunu örnek olarak gosterdim sadece. bu tarz bir kulaklık arıyorum.

kulaküstü kablosuz.

şarzı 8-10 saat gidecek, ses gecikmesi olmayan (pc de oyunlarda da kullanacağım), müziklerde (spotify) çok iyi bi ses deneyimi sunacak kaliteli bir şey arıyorum.

PC'de oyun oynarken film izlerken ve telefonda müzik dinlerken kullanacağım.

200 liraya kadar çıkabilirim.

• 12 saat sonra indirime giricek düşünebilirsiniz ama 30 gün beklemeyi göze alırsanız.

https://m.aliexpress.com/s/item/32795674376.html?trace=storeDetail2msiteDetail&spm=2114.12010615.0.0.jqukTT#autostay
  • Bu gün spariş verdim. webdenal'dan 1300 lira. en uygun bu fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhandere5858

12 saat sonra indirime giricek düşünebilirsiniz ama 30 gün beklemeyi göze alırsanız.

https://m.aliexpress.com/s/item/32795674376.html?trace=storeDetail2msiteDetail&spm=2114.12010615.0.0.jqukTT#autostay

Bunun bluetooth gecikmesi cok fazla. Arkadas pcde oyun ve film icin kullanacam demis, kullanamaz. Rtings incelemesinde okumustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• _lightning_ _ kullanıcısına yanıt
    Bende aldıktan sonra farketmiştim o zamanlar bu kulaklık yeni çıkmıştı kimse bilmiyordu gecikme varmı yokmu. Ben müzik için kullandım çok da iyiydi, helede bassları.

İndirimde 130 a aldım o medajı attığım zaman 2 gün önce 130 a satım. İndirimde ürün almanın faydası.

27 Marttaki konu hocam hem yorum yapmanıza değmezdi

• oguzhandere5858 kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaş hortlatmış konuyu ben de farketmedim hiç ana sayfada üst sırada olunca. Ama iyi denk geldi ben de en geç Aliexpress'in 11.11 indirimde alacam size soruyum. JBL T450 ve Bluedio T4S arasında kaldım. T4'ün bassları iyi dediniz ya basları iyi olan bazı kulaklıklarda tüm ses bi boğuk oluyor tizleri, midleri veremiyorlar. T4'te durum nasıldı genel ses temiz mi? Bu arada 100 liraya inecekmiş.

• _lightning_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam mid, tiz bunlardan hiç anlamıyorum ama şöyle anlatmaya çalışayım. Sesinden memnundum bass normal şarkıda normal veriyor bi abartısı yok ama basslı şarkılarda ve ben bass ayarını en son yapıyordum kulak titretiyordu. Dinlettiğim herkez sesini çok beğendi ama Dinlettiğim insanlar ve ben çok ayrıntısına girmeyiz. Bass vurur arkadan ufaktan gelen sesler olur ya onları duyarız kulaklık iyi deriz. Siz çok iyi birşey arıyorsanız tatmin edermi bilemiyorum.

Kulaklığın malzeme kaliteside güzel.

Bana göre tek bir eksisi vardı ve satmamdaki sebebi de buydu kulaklığın büyük olması. Yandan bakınca çok sırıtmıyor ama önden felan bakınca kaba duruyordu bence. Birde kulaklığın kafaya ayarlamak için ayarı yapılan yer ile kulağa gelen kısımları arasında kalan kısım düz değil. Yani kafa bandı kafayı saran tipten değil biraz çıkıntılı oda çirkin duruyor. Şimdi daha kibar birşey yada bluetooth kulakiçi model alıcam.

Kısacası evde takıcaksanız sürekli alın derim, ama ben dışarda da takarım sırıtmasın derseniz almayın şunda unutmayın 100 TL ye daha iyisini bulmanız imkansız.

• oguzhandere5858 kullanıcısına yanıt
    Duruşu çok önemli değil hocam dışarda kullanmayacam. Ben de profesyonel birşey aramıyorum ama demek istediğim sesi temiz olsun boğuk olmasın, basslar yeterli olsun. Bence de 100 liraya kesinlikle denemek lazım Bluedio'yu. Sesini beğenmezsem forumda satarım kullanmadan. Teşekkürler açıklamaların için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.