Şimdi Ara

kulaklık tamiri (corsair void pro wireless) yardım!(ÇÖZÜLDÜ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O satın alma sitesi genel hoparlör vermiş değerleri tutmuyor, bir nevi reklam itibar etme. Paylaşma sebebim hoparlörü sökme çıkartma yöntemini anlatması.
  • Büyüteçle bakarak bobin uçlarını görebilirseniz ve fazla ameliyedede bulunmadan çünki çok hassas bir noktadasınız olduğu yerde birer boncuk gibi lehim ile uç alabilirseniz bir umut kalınız sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 22 Mayıs 2020; 15:8:35 >
  • tekrar merhaba arkadaşlar, sanırım yedek parça buldum 3-4 güne elime ulaşmış olur. Bir şey soracağım. hoparlörün etrafında siyah yapışkan bant gibi birşey vardı, tabi hoparlörü çıkarırken o da gitmiş oldu. Bu yapışkan özel bir yapışkan mı, alternatif olarak ne kullanabilirim ?

Gelişmeleri sonrasında buraya yazacağım, benzer sorunu yaşayan arkadaşlar en azından benim kadar uğraşmaz, rehber olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 15 Haziran 2020; 16:25:40 >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Merhaba, o yapışkan hem hoparlörün kasaya sabitlenmesini hem de sesin daha iyi toplanmasi için izolasyonu sağlar. Varsa onun yerine sıcak silikon sıkabilirsiniz veya bally tarzı esnek bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihayet sorun çözüldü, konu mesajını güncelledim ve yaşadığım süreci aktardım. Hepinize teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Nihayet sorun çözüldü, konu mesajını güncelledim ve yaşadığım süreci aktardım. Hepinize teşekkür ederim :)
    Sorununuzun çözülmesine sevindim.Merak ettim de ürünü ne kadar zamandır kullanıyorsunuz da pili bitti ve yedek pili nerden aldınız?Aynı kulaklığı kullanıyorum bir sorun olursa diye.
  • ICES NMB kullanıcısına yanıt
    Ürünü 2016 yılında aldım ama sık kullanmıyordum hatta biraz araştırdığım kadarıyla pili kullanmadığım için bitmiş olabilir :) Bu pilleri boş bırakmaman az da olsa dolu tutman gerekiyormuş. Şarj ederken de bilgisayarın usb portundan şarj etmen daha sağlıklı olur, böylelikle çok uzun süre kullanabilirsin. Oldu da pile ihtiyacın oldu, ben çok fazla pil araştırdım ama en sonunda yurt içinde pil tedariği yapan bir firmadan aldım ( firma ismini reklam olmasın diye vermedim, merak ediyorsanız özelden yazarım ).

Güle güle kullanın, oldukça rahat bir kulaklık.
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Cevap iniz için teşekkürler.Bende pandemi sürecinde QP den aldım şimdi fiyatı 2 katı olmuş insan ister istemez dikkat ediyor.Rahatlığı çok güzel mikrofonu iyi özellikleri gayet iyi kulaklığın.İnsallah iizn süre kullanabilirim.Tesekkurler tekrardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.