Şimdi Ara

Kulaklık sorunu ( pc bağlantı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips SHM3560/10 kulaklık aldım teknosadan kendisi combo plug olduğu için pc me uyumlu değilmiş ben bunu bilmiyodum ürün değişimide yapmadılar ama çeviriciyle halledilebileceğini söylediler.Sizcede halledilebilirmi lütfen yardım edinhttp://www.webdenal.com/philips-shm-3560-10_493882.html kulaklık bu arkadaşlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Tabiki dönüştürücülerle çözülebilir.
    Perpa ya da Yazıcıoğlun'da bulabilirsiniz.
  • çok teşekkürler peki dönüştürücü nasıl bişey resminide atarmısınız varsa eğer nası bişey olduğunu bileyimde adam gösterdiğinde kazıklanmıyayım sonra yada yanlış ürün vermesinler
  • takip.
  • Arama yaptım ingilizce dahi uyumlu sonuç çıkmadı, elde yapılabilir ama bulabileceğinizden emin değilim.
  • Konu Başlığınız Revize Edildi.

Son zamanlarda ''acil yardım, öldüm bittim ben, acil bilgisayarım yandı, çok sıcak vb.'' gibi konu başlıklarının kullanımı artmaktadır. Bu ve benzeri başlıkları içeren konular, kilitlenip, silinecektir. Konu başlıklarınızı oluştururken, lütfen konuyu özetleyen başlıklar seçmeye dikkat ediniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.
  • Arama yaptım ingilizce dahi uyumlu sonuç çıkmadı, elde yapılabilir ama bulabileceğinizden emin değilim. Ya bana bulabilirsiniz rahatça dediler mutlaka vardır yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverhawk94

Arama yaptım ingilizce dahi uyumlu sonuç çıkmadı, elde yapılabilir ama bulabileceğinizden emin değilim. Ya bana bulabilirsiniz rahatça dediler mutlaka vardır yani

Bulduğunuzda buraya yazında diğer arkadaşlarda faydalansın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.