Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kulaklık sorunu ( pc bağlantı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Kulaklık sorunu ( pc bağlantı )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Philips SHM3560/10 kulaklık aldım teknosadan kendisi combo plug olduğu için pc me uyumlu değilmiş ben bunu bilmiyodum ürün değişimide yapmadılar ama çeviriciyle halledilebileceğini söylediler.Sizcede halledilebilirmi lütfen yardım edinhttp://www.webdenal.com/philips-shm-3560-10_493882.html kulaklık bu arkadaşlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    Perpa ya da Yazıcıoğlun'da bulabilirsiniz.
    |
    |

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter
  • Er
    3 Mesaj
    çok teşekkürler peki dönüştürücü nasıl bişey resminide atarmısınız varsa eğer nası bişey olduğunu bileyimde adam gösterdiğinde kazıklanmıyayım sonra yada yanlış ürün vermesinler
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4485 Mesaj
    Arama yaptım ingilizce dahi uyumlu sonuç çıkmadı, elde yapılabilir ama bulabileceğinizden emin değilim.
    |
    |
    Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm
  • DH Yönetici
    13521 Mesaj
    Konu Başlığınız Revize Edildi.

Son zamanlarda ''acil yardım, öldüm bittim ben, acil bilgisayarım yandı, çok sıcak vb.'' gibi konu başlıklarının kullanımı artmaktadır. Bu ve benzeri başlıkları içeren konular, kilitlenip, silinecektir. Konu başlıklarınızı oluştururken, lütfen konuyu özetleyen başlıklar seçmeye dikkat ediniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: silverhawk94

Arama yaptım ingilizce dahi uyumlu sonuç çıkmadı, elde yapılabilir ama bulabileceğinizden emin değilim. Ya bana bulabilirsiniz rahatça dediler mutlaka vardır yani

Bulduğunuzda buraya yazında diğer arkadaşlarda faydalansın.
    |
    |
    Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,220
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.