Şimdi Ara

Kulaklık önerisi bi kaç kulaklik arasinda kaldim (hyperx cloud 2 alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Razer kraken chroma 7.1 v2
    Steelseries siberia 350
    Corsair void rgb usb

Bu 4kulakliktan hangisini onerirsiniz. Maksimum 450 500tl civarlarinda onerilere acigim.

Edit: hyperx cloud 2 aldim. Daha elime ulasmadi kargoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 24 Ocak 2017; 9:41:41 >

• Ne tür oyun için kullanıcaksın ?
  • saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    Fps moba
  • İlla 7.1 olsun diyorsan 2 öneriden birini seç öncelik sırasına göre yazdım.

1- Astro A40 TR
    2- Hyperx Cloud 2

Benim tercihim stereo sende stereo olsun diyorsan.

Bir kulaklığın oyun için üretilmemesi oyunda iyi performans göstermeyeceği anlamına gelmez. Aynı şekilde oyun için üretilen bir kulaklığın oyunlarda iyi performans göstereceği anlamına da gelmez. Gaming yazılarına aldanma çünkü çoğu sadece pazarlama stratejisi fiyat olarak gaming kulaklıklardan daha ucuz olup performansıyla 2-3-4'e katlayacak onlarca kulaklık var marka olarak istersen Audio-Technica, Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Philips Fidelio gibi markalara yönelirsen çok daha iyi performans alacağını söyeyebilirim tabi bunları daha uyguna alabileceğinde siteler var Amazon örnek. Stereo'da karar kılarsan daha detaylı markaların tam adına inebiliriz tabi arkası açık mı yoksa kapalımı kulaklık tercih edeceğinde önemli.

Hocama astro a40 butcemi asarda diger soylediginiz markalardan 450tl civarlarinda onerilerinizi alabilirim. Bide mâlum gumruk sınırı 35€ oldu sıkıntı cikmasin amazondan alimlarda.
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Arkası Açık mı yoksa Kapalı mı tercih ediyorsunuz?
    Arkasi acik kapali derken ne kastettiginizi anlamadim :D

Yazdiklarim gibi mikrafonu olan bir kulaklik istiyorum arkasi acik kapali anlamam o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 14 Ocak 2017; 1:28:56 >
    Bilgilendirmek için özelden yazdım.
  • g933 al keyfine bak
  • ds502
  • Hocam, hayırlı olsun..

Memnun musun ?

Ben de cloud 2 ile g933 arasında kararsız kaldım..
  • ZORESMER kullanıcısına yanıt
    cloud 2 nin 2 katı fiyatlı bir ürün.. fiyat performans açısından o farkı hakeder mi ..?
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    G933 kullanmadigim icin bir sey söyleyemem fakat cloud2'den gercekten memnun kaldim. Ozellikle g230dan buna gecince farki cok hissettim. Ama ilk hafta kafami cok sıktı sonrasinda alistim. Bence fiyat konusunda o kadar cikmana gerek yok daha iyisi varken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Fiyat etmez tabıkı kulaklıga cok para verılmemeli bence performans olayı önemli kablosuz olunca zaten mevzu degısıyor cok başka bı keyıf. G933 acayıp bişe kafamda BMW var gıbı basslar cok iyi şarjda 2 gün rahat cıkarıyor uygun fiyatlı temız az kullanılmış 2.el bulup alınabılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eyvallah hocam, tekrar hayırlı olsun, iyi günler de kullan..
    Samimi yorumun için teşekkür ederim :)

Hepsiburada da en uygun fiyatı görünce satın alma ekranına kadar gelip , onaylamadan önce sorayım dedim :)

Eğer tabiki değer demiş olsaydın şuanda onaylamış olabilirdim..

Bana da fiyat çok geliyordu, vicdanım rahat olmayacaktı.. :)
    hb ya bı bakayım dedım fıyata da amantanrım dedım o fıyata alma tabıkı ben 1 haftalık amazon ürünü aldım 400e böyle temız buldun mu kacırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZORESMER

hb ya bı bakayım dedım fıyata da amantanrım dedım o fıyata alma tabıkı ben 1 haftalık amazon ürünü aldım 400e böyle temız buldun mu kacırma

Hocam, cloud 2 ilşimi görür kanaatine vardım..

Nette araştırma yaptığımda, birkaç sorun yaşandığını gördüm ( tıslama , sesin aniden kısılması gibi..)

N11 ve gittigidyorda sıfır ve hb den daha uygun fiyata satılıyor fakat bu türlü hassas ürünlerde riski göze hiç alamıyorum..

N11 veya gittigidyorda bu tür ürünleri güvenle alabileceğim bir satıcı var mıdır bildiğin ?

malesef yok ,satıcı yorumlarını, magza bılgılerıne bakarak degerlendır al
    Eyvallah
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.