Şimdi Ara

Kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vakti zamanında mdr e 818 kulaklığım vardı.şu an piyasada ki kulaklıklardan çok çok daha iyi bass verirdi.teknik özellik olarak,
    Empedans: 16 ohm
    Kapasite: 0,05 W
    Sürücü birimi: 16 MM
    Hassasiyet: 108 db/mw ve en önemlisi
    Frekans: 12-22.000 Hz özelliklerine sahipti.piyasada ki kulaklıklar beni doyurmuyor açıkcası.fazla bir ücrette vermek istemiyorum dolayısıyla.max. 100tl ye kadar bu değerlerde bir kulaklık arıyorum.

Kulaklık önerisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kulak içi izolasyonlu tip mi yoksa earbud tarzı mı?
    İzolasyonlu diyorsan yurtiçi her mağazada bulabileceğin JBL C100SI.
    Yurtdışından o paraya daha iyi kulaklıklar getirtebilirsin normalde ama şu ara yurtdışı olayı sıkıntı hem gümrük hem virüs yüzünden.
    Earbud diyorsan önerim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Kulak içi izolasyonlu tip mi yoksa earbud tarzı mı?
    İzolasyonlu diyorsan yurtiçi her mağazada bulabileceğin JBL C100SI.
    Yurtdışından o paraya daha iyi kulaklıklar getirtebilirsin normalde ama şu ara yurtdışı olayı sıkıntı hem gümrük hem virüs yüzünden.
    Earbud diyorsan önerim yok.
    Bass konusunda nasıl bu kulaklık?kullandınızmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmedov_34 A kullanıcısına yanıt
    Dünden beri kullanıyorum evet. Çok çok iyi diyemem basslarına, ama yeterli. Genel olarak standart bir dinleyiciyi mutlu eder. Temiz bir sesi var. Sennheiser'im geçenlerde bozuldu, fazla para vermek istemediğim için bunu aldım çünkü Sennheiser'ı bile kısa süre içerisinde 2 defa bozmayı başarmış biriyim. Telefonla da kullanacağım için mikrofonlu olması benim için önemliydi.
    D&R'dan 51,65 TL'ye aldım, beklentim düşük olsa da beklediğimden iyi çıktı. Malzeme kalitesi de aynı fiyat segmentindeki Sony'lerden (örn. EX15-LP) daha iyi. Mediamarkt'ta karşılaştırdım, Sony'nin kablosu baya inceydi. JBL'in kablosu biraz daha kalın ve güven veriyor. Tabii uzun kullanımda anlaşılır sağlam olup olmadığı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.