Şimdi Ara

Kulaklık Izgarası Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese bugün kulaklığı temizlerken yalnışlıkla bunları çıkarttım. Yapadım yeniden ama kulaklık sesi pek bozulmuşa benzemiyo sizce napayım?
     Kulaklık Izgarası Çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdrhm

Merhaba herkese bugün kulaklığı temizlerken yalnışlıkla bunları çıkarttım. Yapadım yeniden ama kulaklık sesi pek bozulmuşa benzemiyo sizce napayım?

içine su dök o zaman bozulur :D çıkardım deyip geçmeni çok yadırgadım. millet buna "mod" diyor. sahnenin genişlemiş, basların güçlenmiş, güçlenmediyse kontrollü hale gelmiş (o da neyse ?????), tizler sivriyse yumuşamış, yumuşaksa sivrileşmiş vs. vs. olması gerekiyor. kurbağayı öpünce prens olması gibi birşeydir. tabii doğru yerinden öpmek lazım... yok prenses mi oluyordu kurbağa ? peki zehirli elmayı kim yiyordu ? neyse gargamel de gelmeden ben kaçayım...
  • vaziyetu kullanıcısına yanıt
    Zaten kulaklık harika oldu. Bu işlerle pek ilgilenmiyorum ya daha düne kadar kulaklıkla müzik bile dinlemezdim o yüzden bilmiyorum..

• Kulaklık bu halde şu an bi arkadaş kulağına zarar verir dedi ama bi şey olmaz demi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Kulaklık Izgarası Çıktı

• up. kulaklığı temizlerken ızgarası bir anda çıktı. şimdi bu ızgarayı temizleyip nasıl geri takıcam onu bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.