Şimdi Ara

kulaklık-dısarının sesini gecirmeyen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim bulundugum ortam biraz gurultulu de, ortam sesini sesi acarak degil de, etrafın sesini gecirmeyerek bastırabilen bi kulaklık arıyorum..yardımcı olursanız sevinirim.. en fazla 100 ytl ayırabilirim

tabii ki tam kapalı kulaklık arıyorum bu amacla..bunu tasrım olarak begendim,fiyatı da uygun..http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17814&productid=evsennhd202

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakank -- 9 Ağustos 2005, 0:26:52 >

• bence sırf tasarımını beğendin diye bi kulaklık alma.biraz araştır.bende philips sbc hp800 va.dışarıdan ses geçirmiyor.yani önerebilirim.
  • tabii ki benim icin oncelikli olan dısardan ses almaması..

onerin icin tesekkurler,ilk kez bu urunun acıklamasında dısaradn ses almayan yapı yazdıgını gordum..kablosu kac m acaba?

yine philips in scbhp 250 die bi modeli var,bunda kablo uzerinde ses kontrolu de var..bu da iyi bi ozellik..

benzer onerileri bekliyorum arkadaslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakank -- 9 Ağustos 2005, 10:36:40 >
  • Benim başka bi önerim yok ama sennheiser kulaklıkar çok kaliteli kulaklıklardır.Ben de mx400 modeli var çok güzel.Bulduğun kulaklık da güzele benziyor.Aynı fiyatlı philips&sony kulaklıklarından daha kalitelidir.
  • ben philips scbhp 250 modelini 25 milyona buldum,bunu alıcam galiba..www.veribilisim.com.tr de..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.