Şimdi Ara

Kulaklık alınabilecek alışveriş siteleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Vatanda, media markt'ta falan 150 liraya satılan kulaklıkları daha ucuza bulabileceğimiz güvenli alışveriş siteleri var mı? Bu konuda oldukça donanımsızımdır. Hiç anlamam kulaklıktan falan. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• yurtiçinde yok diyebiliriz. yurtdışı siteler de çok çeşitli. mesela çok kaliteli kulaklıkları satan siteler var, çin malı kaliteli ürünleri satan siteler var. tamamen çakma kulaklık satan siteler de var. sadece kulakiçi kulaklık satan siteler var. sadece üst seviye kulaklık satan siteler var. bayağı bir karışık yani. bir sürü site içinden örnek bi site söyleyeyim: earphonesolutions.com
    sen almak istediğin kulaklığı söyle, onu veya alternatiflerini satan siteleri söyleyelim.
  • mydukkan.com
    ordan ev tipi ses sistemleri bölümünden kulakliklara bakarak satin alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waves

mydukkan.com

Sonra da normal fiyatının 5 katını öder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

quote:

mydukkan.com

Hocam böyle yapacağına arkadaşa yardımcı olsan daha iyi olmaz mı ? Mesela sorusuna cevap gibi ?
    www.mp4nation.net
    www.mymemory.co.uk

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

quote:

Orijinalden alıntı: pea.

quote:

mydukkan.com

Hocam böyle yapacağına arkadaşa yardımcı olsan daha iyi olmaz mı ? Mesela sorusuna cevap gibi ?
    www.mp4nation.net
    www.mymemory.co.uk

Teşekkür ederim

• Ebay'e dikkat et, sahte satılıyor bazen. Ben sana amazon.com'u öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

http://www.dr.com.tr/00000,999,999/Ara/Tumgruplar/Tumkriterler/Tumformatlar/kulakl%c4%b1k

eğer sahte ürünler değilse öneririm.

Sahte değiller hocam ama yurtdışına göre biraz tuzlular. Yoksa başka bir sorun olmaz. Hele ki D&R sağlam firmadır.
  • bende bu kulaklıgı arıyorum nerde ucuza bulabılırım acaba

Sony MDR-NC7
  • kulaklık.com diye bir site var. Shure kulaklıkların fiyatları uygun gelmişti hatta bana.
    mydukkan ın durumu biraz kötü çalıştıkları firmalar ile kavgalılarmış ürün tedarik konusunda ne arasan stok yok diyor oysaki iyi bir siteydi... fiyatlarıda öyle pahalı değildi aslında ben katılmıyorum o pahalı lafına.
  • Merhabawww.ucuzsepet.com ' a bir göz at bence orada uygun fiyata iyi markalardaki kulaklıkları bulabilirsin.
  • www.accessoryjack. bişey sonunu unuttum. Güvenilir sitedir. Amazon her eektronik ürünü göndermiyor. mp4nation güzel arada iyi kampanyalar veriyor. kulaklik.com vardı bir de. mymemmory de iyi. Düzgün satıcılar bulursan ebay dan da alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 28 Temmuz 2012; 14:39:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.