Şimdi Ara

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi (Telefon, Bilgisayar)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite de kurgu projelerini yaparken kullanacağım ve günlük hayatta yardımcı olacak kablo kalitesi üst düzey bir kulaklık arıyorum;

Genelde Pop, Rap, Rock dinlerim ve Film, dizi izlerim.

Bas performansı iyi olmasını tercih ederim.

Müzik çalar, telefon ve bilgisayar da kullanacağım.

Ve en önemli kıldığım diğer özellik kablo dayanıklılığıdır. Bugüne kadar kullandığım tüm kulaklıklarda kablo yıpranması ve kopması yaşadığım için çok kaliteli kablo yapısı olan bir kulakiçi kulaklık arıyorum.

Bütçem 150 TL'ye kadar.

Örnek olarak verecek olursam, bir adet buldum ancak kulağa tam oturmuyor diye eleştiriler gördüm.

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi (Telefon, Bilgisayar)

Sennheiser Mx 585

• Brainwavz tavsiye ederim ama pek bulunmuyor artık..m2 ve m3 serisi güzeldi..ben m1 ve m5 kullandım..performans olarak m1 daha iyi ama malzeme kalitesi m5 daha iyi..
    Benim m5 bozuldu 2 senedir kullanıyorum..Kablolar sağlam ancak sol taraf ses vermiyor...Ben de şuan arayıştayım
  • hiranyagarbha kullanıcısına yanıt
    hocam ilk öncelikle tavsiyen için çok teşekkür ederim. Bu markayı araştırdım gerçekten çok olumlu yorumlar almış, modellere de baktım acaba klasik kulakiçi tarzı yok mu? Hep kulağa tıpa gibi takılan lastikli olanlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

hocam ilk öncelikle tavsiyen için çok teşekkür ederim. Bu markayı araştırdım gerçekten çok olumlu yorumlar almış, modellere de baktım acaba klasik kulakiçi tarzı yok mu? Hep kulağa tıpa gibi takılan lastikli olanlar mevcut.
    http://www.mp4nation.net/ sitesine bakabilirsiniz hocam..Tam olarak bilemiyorum..
    Ben cks55x modelini aldım..buradan clinteastwood1981 nickli arkadaş yardımcı oldu..Bursa'dan gönderdi..Çok memnun kaldım..m1 ve m5 e göre çok daha başarılı bir kulaklık..
    https://forum.donanimhaber.com/sony-vsonic-xduoo-marshall-audio-technica--64154319

üstteki linkten inceleyebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 18 Mart 2017; 20:14:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.