Şimdi Ara

Kulakiçi kulaklık tavsiyesi max 100 tl hemen alınacak. (kz zs3 alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar kulakiçi kulaklık arayışındayım
    Kz zs3
    Kz ed9
    Rock zircon
    Ex650ap (bu seçeneği aradaki fiyat farkına gerçekten değecek ise değerlendirebilirim).
    Bu seçenekler arasında kaldım biraz bass ağırlıklı seven biriyim malzeme kaliteside önemli tabi, gerçi eskitemeden kaybediyorum genelde kulaklıkları ama olsun.
    Kıstas olması açısından şimdiye kadar kullanıp en çok sevdiğim kulaklık xb30ex olmuştu (bu kulaklığıda 2 hafta falan kullanıp kaybetmiştim acısı hala içimde).
    100 liranın üstüne kolay kolay çıkmak istemiyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arddsc38 -- 16 Nisan 2018; 17:10:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kulaklıklardan en azından birini tecrübe eden varsa hala yardım bekliyorum

• Ben zs3 ü aldım. Seveni çok. Bence güzel bir kulaklık genel olarak ama bassları bana boğuk geldi ve şekline alışamadım. Sana şöyle diyeyim fiyata çok takılmayıp qkz nin düşük modellerinden de alabilirsin 5-6 dolara. Şuan 5 dolarlık qkz kd7 mi ne kullanıyorum. Elimde brainwavz beta ve cks77 de var müziği telefondan dinliyorum haliyle amfi yok ve bu kulaklık bana daha güzel geliyor diğerlerine kıyasla :D tabii viper4androidden ayar falan gerekiyor.

Ayrıca aliexpressde bi satıcı var şuan cks77x cks55x falan satıyor fiyat olarak da 75 ₺ falan olması lazım. İlla marka olsun diyorsan.

Ha bence bir kulaklığa alıştın mı onu seviyorsun kd7 yorumum bundan dolayı biraz saçma gibi gelebilir ama sen ne alırsan al bir süre sonra alışıp seveceksin bence.

Wooeasy nin kulaklıkları da var; mmcx girişli 4 dolarlık kablosunu ayrı aldığın, takıp çıkarabildiğin kulaklıklarda var. Aliexpressde çeşit bol.

İşin özü çok kaybediyorsan al ucuz kulaklık yürüdükçe yenisini alırsın

Bass istiyorsan da zircon al geç hocam çok düşünme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla çok kaybediyorum hocam ben o zaman şimdi türkiyeden şu kulaklıklardan birini alayım acil kulaklığa ihtiyacım var çünkü sonra aliexpressden ucuz yollu fp kulaklık kovalayıp elimde bikaç kulaklık biriktiririm değiştire değiştire kullanırım artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acil olmasaydı rock zircon 40 civarına bırakırdım. Hala kargoda bi oynama yok 1 aya anca gelir. 2 tane sipariş geçmiştim kupon kullanabilmek için.

Edit: Satıldı. Herkes bassı iyi diyor ama bana tizler daha ilerde gibi geldi. Ekolayzır ile düzeltiriz artık. Ses yüksekliği çok iyi. Malzeme güzel gibi, umarım soket bozulmaz giriş yerini yan yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 25 Nisan 2018; 15:16:23 >
  • Valla iyi olurdu hıcam ama dediğim gibi şimdi bitane alayımda sonra kovalarım bende aliexpressten kulaklık konusunda güvenemiyorum gerçi pek ordaki satıcılara ama bakalım artık

• Kz zs3 alındı soruları olan olursa cevaplayabilirim.

• arddsc38 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir kulaklık hocam tavsiye eder misiniz?

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce destan gibi cevap yazmıştım geri tuşuna dokundum diye gitti hepsi

Bi özet geçiyim tekrar ben eskiden biraz bassheaddim ama artık biraz daha midi tizi duymak istediğimi farkettim o yüzden rock zircondan vazgeçtim mesela bu kulaklığa yöneldim ve bana dengeli geldi ama bazen basslar yine bi adım öne çıkıyo sanki buda benim hoşuma gidiyo aslında hala bi tık bass arıyorum galiba ama midi ve tizi fazla öldürmüyor yinede. Ergonomiye gelecek olursak bu çok göreceli bi kavram forumda kullanamayıp satan arkadaşlar olmuş mesela ama benim çok hoşuma gitti sanki kulağım için yapılmış custom bi kulaklık gibi oturdu hiç sıkıntı çekmiyorum bu konuda ama bi denemekte fayda var eğer imkan varsa. Kendi silikonları biraz sert foam tiplerden ve gümüş kablodan almayı düşünüyorum yakın zamanda forumda olumlu yorumlar okudum. Ben 65 liraya aldım Türkiyeden acelem vardı kulaklıksız kalmıştım sonraki gün elime ulaştı kulaklık ama acelen yoksa yurtdışından daha ucuza temin edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: arddsc38

Hocam az önce destan gibi cevap yazmıştım geri tuşuna dokundum diye gitti hepsi

Bi özet geçiyim tekrar ben eskiden biraz bassheaddim ama artık biraz daha midi tizi duymak istediğimi farkettim o yüzden rock zircondan vazgeçtim mesela bu kulaklığa yöneldim ve bana dengeli geldi ama bazen basslar yine bi adım öne çıkıyo sanki buda benim hoşuma gidiyo aslında hala bi tık bass arıyorum galiba ama midi ve tizi fazla öldürmüyor yinede. Ergonomiye gelecek olursak bu çok göreceli bi kavram forumda kullanamayıp satan arkadaşlar olmuş mesela ama benim çok hoşuma gitti sanki kulağım için yapılmış custom bi kulaklık gibi oturdu hiç sıkıntı çekmiyorum bu konuda ama bi denemekte fayda var eğer imkan varsa. Kendi silikonları biraz sert foam tiplerden ve gümüş kablodan almayı düşünüyorum yakın zamanda forumda olumlu yorumlar okudum. Ben 65 liraya aldım Türkiyeden acelem vardı kulaklıksız kalmıştım sonraki gün elime ulaştı kulaklık ama acelen yoksa yurtdışından daha ucuza temin edebilirsin.
    Hayirli olsun hocam

Bende kulaklik arayisindayim

Memnunmusunuz kz sz3 ten

Daha once kz ed2 kullandim cok memnundum bana yetiyordu 1.5 yildan beri yeni bozuldu

Simdi ise cinden alacam kulaklik arayisindayim 100tl yi gecmeyecek

Cok secenek var

Kz ed9

Kz sz3

Rock zircon

Philips tx1

Memt X5

Kz ed12

Kz ed15

Bunlardan birine karar verecem ☺

• rosmisal kullanıcısına yanıt
    Saydığınız kulaklıklardan hiçbirini denemedim hocam valla o yüzden onlara yorum yapamayacağım ama ben memnunum zs3 ten.
    Ama çok fiyat performans seçeneği var. Eğer dengeli arıyorsanız zs3 ten memnunum ben fit konusunda sıkıntı yaşıyanlar olmuş ama ben sıkıntı yaşamadım o biraz şans meselesi. Ya da denemek lazım almadan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.