Şimdi Ara

Kulakiçi Kulaklık tavsiyesi lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 34
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Disturbed (18 mesaj) Poison Well (9 mesaj) 15 (5 mesaj) addidas_85 (4 mesaj) hero4262321 (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kulakiçi Kulaklık tavsiyesi lazım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    15 @Hayır ben başka bir kulaklık kullanıyorum şu an bundan çıkıcak sonuca göre alıcam o yenisini.

Kullandığım kulaklık: Tt eSPORTS ISURUS dinledikçe bassları açılmaya başladı belki yeni kulaklığa gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disturbed -- 21 Mart 2011; 22:05:14 >
    |
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darklord111
    15 @Hayır ben başka bir kulaklık kullanıyorum şu an bundan çıkıcak sonuca göre alıcam o yenisini.

Kullandığım kulaklık: Tt eSPORTS ISURUS dinledikçe bassları açılmaya başladı belki yeni kulaklığa gerek kalmaz.

hocam ben de almayı düşünüyorum havale ile 32 tl.Extra bir kargo ücreti yok değil mi?

normalde 50 tl falan sanırsam alsam mı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet normalde 50 tl herkez iyi diyor ama ben birkaç alan arkadaşı bekleyip yorumlarını alacağım.
    Ekstra ücret 3 tl kargo paralı alıyorlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2621 Mesaj
    Sanırım kulaklık çarşamba günü anca gelir.. O zaman uplarim!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    aLMaNNN @ Takipteyim.

LastShinobi@ Bekliyoruz.

hero4262321@ Siz denediniz mi?
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    Denemedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Denemedim

Klavyene sağlık yinede.
    |
    |
  • Binbaşı
    1484 Mesaj
    Dostum bunlar aşağı yukarı hepsi aynıdır. Bence önerdiğimi alabilirsin. Yada akakce.com'dan girip diğer sony modeline de bakabilirsin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Dostum bunlar aşağı yukarı hepsi aynıdır. Bence önerdiğimi alabilirsin. Yada akakce.com'dan girip diğer sony modeline de bakabilirsin.

Keşke aynı olsaydı. Gittim 50 lira verdim ama bass duyamıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    Arkadaşlar ben nickim den de anlaşılacağı üzre metal müzik dinleyicisiyim çok fazla bass sevmiyorum açıkçası, tiz ve notaları çok berrak ve temiz veren ve ses yalıtımı iyi olan kulak içi kulaklık arıyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    Sony, Philips, Creative, Nokia telefonların kulaklıklarını, Acer marka Mp3 çalarımın kulaklığını denemiş birisi olarak
    Microlab E390 kulaklık muhteşem. 20 Liraya aldım. Verdiğim parayı son kuruşuna kadar hakediyor. Sesler çok canlı. Güzel bas vuruyor.
    Kulaklıktan o kadar güçlü ses çıkıyor ki dışarıdan da duyuluyor. İyi birşey istiyorsan başka marka arama, 20 lira harcayarak alınabilecek en iyi şey olduğunu göreceksin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: [Opeth]

Arkadaşlar ben nickim den de anlaşılacağı üzre metal müzik dinleyicisiyim çok fazla bass sevmiyorum açıkçası, tiz ve notaları çok berrak ve temiz veren ve ses yalıtımı iyi olan kulak içi kulaklık arıyorum

Arkadaşım tiz sesler için Tt eSPORTS ISURUS mükemmel bir seçim. Ben kullanıyorum (ayrıca opeth,anethema,pf,scorpions ) gibi grupların şarkılarını tam netlikte süper dinliyorum tavsiyemdir.

R.Korkmazz@ Telefonların yanında gelen kulaklıkları mı demek istedniz orda ? (kullandığınız markaları söylerseniz daha aydınlatıcı olur aslında)

Hızlıalda 17 lira o kulaklık bu arada.
    |
    |

• Yüzbaşı
    374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darklord111

quote:

Orijinalden alıntı: [Opeth]

Arkadaşım tiz sesler için Tt eSPORTS ISURUS mükemmel bir seçim. Ben kullanıyorum (ayrıca opeth,anethema,pf,scorpions ) gibi grupların şarkılarını tam netlikte süper dinliyorum tavsiyemdir.

R.Korkmazz@ Telefonların yanında gelen kulaklıkları mı demek istedniz orda ? (kullandığınız markaları söylerseniz daha aydınlatıcı olur aslında)

Hızlıalda 17 lira o kulaklık bu arada.

nokia 5235 ile birlikte verilen kulaklık. diğer markaların modellerini bilmiyorum.
    en son aldığım creative kulaklığı sadece 1 gün kullandım. ertesi gün birinden ses vermemeye başladı. kablonun kopmasına neden olacak birşey de yapmamıştım. aldığım yere götürdüm garanti kağıdı falan istedi attım hepsini dedim. değişimini yapamayız falan dediler.
    son zamanlarda sürekli trance dinliyorum. microlab'ta baslar çok iyi. Ses çıkışı güçlü. Sesi sonuna kadar açınca seste bozulma olmuyor. son derece memnunum yani. tavsiye ederim.
    |
    |

• Uzman Mobil
    6572 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Sennheiserlara yanaşma. Çok çabuk yıpranıyor, bozuluyor.

Ben buna kesinlikle katılmıyorum.. 7 farklı sennheiser kullandım ve sony ve philips gibi kulaklıklara göre çok daha dayanıklı old.çnu söyleyebilirim..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    vibe alabilirsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    R.Korkmazz @ Tavsiyeniz için teşekkürler.

Darkchild @Bende birkaç arkadaşımdan çabuk bozulduğu bilgisini aldım.

visoela @Fiyat biraz yüksek geldi
    |
    |
  • Binbaşı
    1629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dr...daredevil

creative ep630i

+1 fiyat/performans iyi daha iyisini istiyorsan parayı bayıcan
    |
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    bende satın almayı düşünüyorum Philips SHE8500 Kulaklık modeli bana uygun gibi kullanan yada bilgisi olanlar değerlendirirlerse sevinirim

Fiyat:29,50
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.