Şimdi Ara

Kulakiçi Kulaklık tavsiyesi lazım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cx300 kulaklığı yazın mymemory.com dan 35 tl ye almıştım.
  • addidas_85 @Aynen aralarında fiyat uçurumu var resmen Düşüncelerinizi bekliyoruz.

Cüneyt RC @ Yapma bunu yapma.

Mjollnir @Aynı fikri paylaşıyorum.

Calm Down @ O kadar bütçem yok malesef.

wéndigo @ Evet güzel alet ama ben kararımı verdim sanırım.

enginco06 @ Sanırım kararımı verdim. creative ep630 alacağım. Hayırlı Müşteriler. ( Sizle alakalı değil bütçe ile alakalı yanlış anlamayın lütfen. )

SONUÇ: hepsiburdada creative ep630 indirimde %40 indirim. Onu almayı düşünüyorum.

• Eline daha fazla para geçene kadar yapılabilinecek en iyi tercih bu kardeş
  • dostum kulaklık bölümünde biraz araştırma yap kulaklık tercih rehberi diye bir konu var ordaki listeden cebine uygun bir kulaklık bul onu al ep630a para verme..
  • http://www.mymemory.co.uk/delivery-info

eskiden türkiyeyede yolluyorlardı.
  • selam

öncelikle bende kulaklık konusuyla ilgiliyim 3 haftadır araştırıyorum.100 tl ye kadar nakitim var ama ikinci el(paketi açılmamış gibi) satan olursa alabilirm.Sennheiser cx500 de karar kılmıştım.Ama görüyorum ki beğenilmiyor.N gibi kulaklıklar önerirsiniz .Dinlediğim müzikler metal ve folk metal(arada fark mı var demeyin vcar gerçekten:D)
  • cx 300 II
  • mesajım bulunsun
  • Skull candy'nin earphone modelleri tavsiyemdir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginco06

dostum kulaklık bölümünde biraz araştırma yap kulaklık tercih rehberi diye bir konu var ordaki listeden cebine uygun bir kulaklık bul onu al ep630a para verme..

+1

bende ep630 kullandım aynı paraya çok daha iyi kulaklıklar var piyasada
  • Arkadaşlar tavsiyelerin hepsini baktım ama fiyatlar 50 tl ve üzeri bana 30 lira civarı birşey lazım.
    Zaten telefonlar sesleri %100 veremiyor.Yanımda mp3 taşımak istemiyorum.

Yani demek istediğim 60 liralık bir kulaklık alıp, onu rezil etmek istemiyorum.

Creative EP630 de indirimde şu anda 33 tl sadece. Bu fiyatta bu kulaklıktan daha iyisi var mı ? Kısaca öğenmek istediğim şey bu.

NOT: Konu altında mesajı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.En azından yazın iyi bir kulaklık alacağım zaman hangi ürünlere yönelmem gerektiği hakkında bir fikrim oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord111

Arkadaşlar tavsiyelerin hepsini baktım ama fiyatlar 50 tl ve üzeri bana 30 lira civarı birşey lazım.

Creative EP630 de indirimde şu anda 33 tl sadece. Bu fiyatta bu kulaklıktan daha iyisi var mı ? Kısaca öğenmek istediğim şey bu.

NOT: Konu altında mesajı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.En azından yazın iyi bir kulaklık alacağım zaman hangi ürünlere yönelmem gerektiği hakkında bir fikrim oldu.

yaklaşık 1.5 yıl öncede hızlıal.com sitesi 30 liraya satmıştı ep630'u ve kulaklıklar sahte çıkmıştı dikkatli ol derim

• quote:

yaklaşık 1.5 yıl öncede hızlıal.com sitesi 30 liraya satmıştı ep630'u ve kulaklıklar sahte çıkmıştı dikkatli ol derim

Yok artık

Hepsiburda öyle birşey yapmaz.Yapmaz herhalde.Yapar mı yoksa ?
  • quote:

Arkadaşlar tavsiyelerin hepsini baktım ama fiyatlar 50 tl ve üzeri bana 30 lira civarı birşey lazım.

Fiyatı görünce az önce sipariş verdim, gelince görüşlerimi yazarım

• quote:

quote:

Yok artık

Hepsiburda öyle birşey yapmaz.Yapmaz herhalde.Yapar mı yoksa ?

Ya kardeş nasıl atıyorsun çok merak ettim çünkü bende ldım kulaklığın teki bozuldu adamlar kargoyu evime kadar yollayıp aldılar 3 hafta sonra 0 yeni bir ürün gönderdiler üstelik alıcı adresi creative servisiydi sahte olsa niye yenisini göndrsinler

• LastShinobi @Cevabını bekliyorum.

Bu arada bu kulaklığı biraz üfledim ses değişti yerine gelir değil mi?
  • cx-200
  • 15 @Hayır ben başka bir kulaklık kullanıyorum şu an bundan çıkıcak sonuca göre alıcam o yenisini.

Kullandığım kulaklık: Tt eSPORTS ISURUS dinledikçe bassları açılmaya başladı belki yeni kulaklığa gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disturbed -- 21 Mart 2011; 22:05:14 >
  • Evet normalde 50 tl herkez iyi diyor ama ben birkaç alan arkadaşı bekleyip yorumlarını alacağım.
    Ekstra ücret 3 tl kargo paralı alıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.