Şimdi Ara

Kulakiçi Kulaklık tavsiyesi lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 34
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 18
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Disturbed (18 mesaj) Poison Well (9 mesaj) 15 (5 mesaj) addidas_85 (4 mesaj) hero4262321 (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kulakiçi Kulaklık tavsiyesi lazım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6164 Mesaj
    Bende dediğim gibi daha cumartesi aldım bakalım nasıl bir ses verecek
    cx300 ilede ep630 arasında o fiyat farkını verecek birşey yok yani ep630 daha mantıklı

Üstelik 34tl
    http://www.hepsiburada.com/Liste/creative-ep630-kulaklik/ProductDetails.aspx?productId=bd49822&categoryId=520&SKU=BD49822-SIYAH
    |
    |
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    cx300 kulaklığı yazın mymemory.com dan 35 tl ye almıştım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    addidas_85 @Aynen aralarında fiyat uçurumu var resmen Düşüncelerinizi bekliyoruz.

Cüneyt RC @ Yapma bunu yapma.

Mjollnir @Aynı fikri paylaşıyorum.

Calm Down @ O kadar bütçem yok malesef.

wéndigo @ Evet güzel alet ama ben kararımı verdim sanırım.

enginco06 @ Sanırım kararımı verdim. creative ep630 alacağım. Hayırlı Müşteriler. ( Sizle alakalı değil bütçe ile alakalı yanlış anlamayın lütfen. )

SONUÇ: hepsiburdada creative ep630 indirimde %40 indirim. Onu almayı düşünüyorum.
    |
    |

• Yarbay
    6164 Mesaj
    Eline daha fazla para geçene kadar yapılabilinecek en iyi tercih bu kardeş
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    dostum kulaklık bölümünde biraz araştırma yap kulaklık tercih rehberi diye bir konu var ordaki listeden cebine uygun bir kulaklık bul onu al ep630a para verme..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    http://www.mymemory.co.uk/delivery-info

eskiden türkiyeyede yolluyorlardı.
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    selam

öncelikle bende kulaklık konusuyla ilgiliyim 3 haftadır araştırıyorum.100 tl ye kadar nakitim var ama ikinci el(paketi açılmamış gibi) satan olursa alabilirm.Sennheiser cx500 de karar kılmıştım.Ama görüyorum ki beğenilmiyor.N gibi kulaklıklar önerirsiniz .Dinlediğim müzikler metal ve folk metal(arada fark mı var demeyin vcar gerçekten:D)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    908 Mesaj
    cx 300 II
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    mesajım bulunsun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    703 Mesaj
    Skull candy'nin earphone modelleri tavsiyemdir!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enginco06

dostum kulaklık bölümünde biraz araştırma yap kulaklık tercih rehberi diye bir konu var ordaki listeden cebine uygun bir kulaklık bul onu al ep630a para verme..

+1

bende ep630 kullandım aynı paraya çok daha iyi kulaklıklar var piyasada
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar tavsiyelerin hepsini baktım ama fiyatlar 50 tl ve üzeri bana 30 lira civarı birşey lazım.
    Zaten telefonlar sesleri %100 veremiyor.Yanımda mp3 taşımak istemiyorum.

Yani demek istediğim 60 liralık bir kulaklık alıp, onu rezil etmek istemiyorum.

Creative EP630 de indirimde şu anda 33 tl sadece. Bu fiyatta bu kulaklıktan daha iyisi var mı ? Kısaca öğenmek istediğim şey bu.

NOT: Konu altında mesajı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.En azından yazın iyi bir kulaklık alacağım zaman hangi ürünlere yönelmem gerektiği hakkında bir fikrim oldu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darklord111

Arkadaşlar tavsiyelerin hepsini baktım ama fiyatlar 50 tl ve üzeri bana 30 lira civarı birşey lazım.

Creative EP630 de indirimde şu anda 33 tl sadece. Bu fiyatta bu kulaklıktan daha iyisi var mı ? Kısaca öğenmek istediğim şey bu.

NOT: Konu altında mesajı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.En azından yazın iyi bir kulaklık alacağım zaman hangi ürünlere yönelmem gerektiği hakkında bir fikrim oldu.

yaklaşık 1.5 yıl öncede hızlıal.com sitesi 30 liraya satmıştı ep630'u ve kulaklıklar sahte çıkmıştı dikkatli ol derim
    |
    |

• Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

yaklaşık 1.5 yıl öncede hızlıal.com sitesi 30 liraya satmıştı ep630'u ve kulaklıklar sahte çıkmıştı dikkatli ol derim

Yok artık

Hepsiburda öyle birşey yapmaz.Yapmaz herhalde.Yapar mı yoksa ?
    |
    |
  • Yarbay
    2621 Mesaj
    quote:

Fiyatı görünce az önce sipariş verdim, gelince görüşlerimi yazarım
    |
    |

• Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LastShinobi

quote:

Fiyatı görünce az önce sipariş verdim, gelince görüşlerimi yazarım

fiyat iyi sanırım ben de mi alsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6164 Mesaj
    quote:

quote:

Yok artık

Hepsiburda öyle birşey yapmaz.Yapmaz herhalde.Yapar mı yoksa ?

Ya kardeş nasıl atıyorsun çok merak ettim çünkü bende ldım kulaklığın teki bozuldu adamlar kargoyu evime kadar yollayıp aldılar 3 hafta sonra 0 yeni bir ürün gönderdiler üstelik alıcı adresi creative servisiydi sahte olsa niye yenisini göndrsinler
    |
    |

• Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    LastShinobi @Cevabını bekliyorum.

Bu arada bu kulaklığı biraz üfledim ses değişti yerine gelir değil mi?
    |
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

LastShinobi @Cevabını bekliyorum.

Bu arada bu kulaklığı biraz üfledim ses değişti yerine gelir değil mi?

geldi mi kulaklık size hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj
    cx-200
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.