Şimdi Ara

Kulağımın İçine Sanırım Su Kaçtı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamün Aleyküm ve hayırlı Ramazanlar. Az önce duştan çıktım. Duşta kulağıma ya su ya da köpük girdi. Çok gıcık bir şekilde ses çıkartıyor. Tam tarif edilemez ancak hani bir demir çubuk tuttuğunuzu ve onun yarısını masaya yarısını boşluğa koyduğunuzu düşünün. Sonra çubuğun boştaki ucundan çekip bırakın, o titreme sesi gibi bir ses var kulağımda. Sağ tarafıma yattım olmadı, elimle basınç yapıyorum çıkmıyor. Yardım edin, iğrenç şekilde sinirlendiriyor bu şey beni!

• Uğraşma birazdan çıkar eğer su ise.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkurt02 kullanıcısına yanıt
    İnşallah. Emin değilim ama deli ediyor gerçekten.
  • Bu kadar önemli bi konuyu tartışıcak daha ciddi ortamlar lazım yalnız
  • The Sixpounder kullanıcısına yanıt
    Derken? Konu Dışı Özel'e açtığım için mi dediniz bunu? CSB değil ki bu konu, olamaz da zaten. Konu Dışı'nı troller basmış, saçma salak cevaplar veriliyor orada. Gene birisi kaydırır konuyu diye buraya açtım.
  • allahım ya açılan konuya bak.

kardeş cahil misin ilk defa mı su kaçıyor ? hangi kulağına kaçtıysa başını o taraf aşşağıda olcak şekilde çevir, azcık teptir çıkar.

3 saniye sürer kesin çözüm

bunu da mı görecektim
  • Normal olsa açmazdım konuyu. Saatler sürdü geçmesi, deli etti.
  • geçmediyse doktora gitmenizde fayda var bende kulak ağrısından doktora gitmiştim kulağıama bişey olmuş hatırlamıyorum çok ağrıyordu doktor su kaçtığı için olmuş demişti damla verdi kulak için
  • Kardeşim de kulak konusundan çok çekmişti. Tüp vs. takıyorlardı. Allah'a şükür iyileşti. Benim kulağım da geçti bugün. Saatlerce deli etti beni. Yine de teşekkür ederim değerli yorumunuz için. :)
  • Hocam kulak memesini emin çıkar o su

Edit: ne tarafa kaçtıysa o kulağın üstüne yatarak uyuyun akacaktır geçmiş olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Ross -- 11 Temmuz 2015; 2:24:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitp

Normal olsa açmazdım konuyu. Saatler sürdü geçmesi, deli etti.

pardon hocam sert çıktım biraz :D

durum ciddi ise doktora uğramanız lazım.

çok problem olduğunu düşünmüyorum yine de

edit: geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loiloyse -- 11 Temmuz 2015; 2:39:00 >
  • Estağfirullah. Tabii ki abartılacak bir konu değil açtığım. Ama ben sadece belki bilen vardır diye açmıştım. Şu an yok zaten sorun :)
  • Kbb uzmanına görünmenizde fayda var o su çıkmazsa allah muhafaza iltihap olur ve kulak işitme özelliğini yitirebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnI_ A kullanıcısına yanıt
    Sağolun, geçti. Gitmeme gerek yoktur herhalde çünkü uzun sürmedi. Ama normalden farklıydı. Tıkanma gibi değildi, ses çıkarıyordu. Sanırım derinlere gitmişti su. Yine de ağrı yaparsa giderim, şu ana kadar bir sorun yaşamadım.
  • Kulağının üstüne yat bi 10 dk kadar, çıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.