Şimdi Ara

Kulağım hangi sistemi istiyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burakdc (4 mesaj) linyit43 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> Kulağım hangi sistemi istiyor ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2879 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, Logitech s220, Creative a120 a220, logitech z2300 z623 ve z900 sistemlerinde çokca müzik dinledim. A120 ve z2300 çok uzun süre dinledim. Ama o zamanlar böyle trap, electro house rap vs şarkılar dinliyordum evi yıkıyordu güzeldi hoştu.

Ama şimdi sanki yetmiyor bu sistemler. Şimdi mesela barış manço dönence plak versiyonu dinliyorum, bateri ve elektro gitar içerikli şarkılar dinliyorum daha çok enstrüman içeren müzikler dinliyorum. Bu sistemler sanki net vermiyor o enstürmanı hissettirmiyor. Tam böyle olacak gibi oluyor ama yok bir şeyler eksik. Bu durumda ne tür veya örnek model olarak nasıl bir ses sitemi tercih edilmeli ?

|
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    Bahsettiginiz sistemlerin tamami multimedia pc hoperloru sizin giris seviyeside olsa stereo sisteme gecmeniz gerekmekte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    Baslangic olarak stereo bir anfi ve 2 adet bookshelf hoperlor isinizi gorecektir yada stereo hoperlorleri pc ile kullanicam diyorsaniz 1 cift aktif monitor hoperlor alabilirsiniz

|
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    Film vr oyunda onemli diyorsaniz muzik performansi iyi AVRlerden de secip 5.1 kolon setide alabilirsiniz

• Yarbay
    2879 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Anladım hocam. Peki bu Hi-Fi denilen sistem neye hitap ediyor ? Amacı nedir ?

|
    |
    burakdc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    Hi-Fi yani High Fidelity " Yuksek sadakat" anlamina gelir ve amaci sesi mumkun oldugunca aslina uygun olarak kayit etmek ve kayittan tekrar geri oynatmaktir. Neye ve kime hitap ediyor diye sorarsaniz kaliteli sesle aslina uygun gereksiz ses renklendirmesine girmeden muzik dinlemek ve kaydetmek isteyen herkese hitap ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdc -- 23 Kasım 2020; 14:18:11 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.