Şimdi Ara

Küfürlü Komedi Filmleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
14.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar küfürlü Komedi filmi arıyorum.Saçma sapan konusu yada full erotikli olmasın mümkünse.Örnek verebileceklerim;

Ride Along / Zor Biraderler
    http://www.imdb.com/title/tt1408253/

22 Jump To Street / Liseli Polisler
    http://www.imdb.com/title/tt2294449/

Let Be Cops / Çakma Polisler
    http://www.imdb.com/title/tt1924435/

Özelliklede Lets be cops çok iyiydi. Şimdiden teşekkürler.

• Upup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

Küfürlü Komedi Filmleri Küfürlü Komedi Filmleri Küfürlü Komedi Filmleri Küfürlü Komedi Filmleri

• quote:

Orijinalden alıntı: cc_A17

.

Küfürlü Komedi Filmleri Küfürlü Komedi Filmleri Küfürlü Komedi Filmleri Küfürlü Komedi Filmleri

Baska var mi hocam son 5 yilin filmlerinden

• listemde yok aklıma da şuan gelmiyor. hoşunuza giden sitelerden istediğiniz tarihli filmlere göz gezdirin muhakkak izlemediğinize rast gelirsiniz

Edit: aklıma bu film geldi izleyin hocam zencilerin yaşamını konu alıyor bol küfürlü http://www.imdb.com/title/tt0107554/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cc_A17 -- 31 Aralık 2014; 16:47:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cc_A17

listemde yok aklıma da şuan gelmiyor. hoşunuza giden sitelerden istediğiniz tarihli filmlere göz gezdirin muhakkak izlemediğinize rast gelirsiniz

Edit: aklıma bu film geldi izleyin hocam zencilerin yaşamını konu alıyor bol küfürlü http://www.imdb.com/title/tt0107554/

Iyide kufurlu filmler die kategori yokki nasil anlicam :)

• komedi filmi olarak sitelere göz atın demiştim konusunu okuduğunuz da anlarsınız zaten küfür içeriyor mu içermiyor mu
  • Cem Yılmaz filmleri

• quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Cem Yılmaz filmleri

Izledim dostum baska ?

• The Inbetweeners gençlik dizisi, baya güzel muhabbetler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

The Inbetweeners gençlik dizisi, baya güzel muhabbetler var

Patrondan kurtulma sanatını izledim dün gece koptum ya :D 2.serisini bekliyorum nete daha düşmemiş. Şimdi zombilerin şafağını açtım onu izlicem.

Sizin dediğiniz filme bakıcam inş abazaları konu alan lisede dışlanmış gençleri konu alan bir film değildir :D

edit : Film değil diziymiş pardon :D Film arıyorum :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SendqrenS -- 2 Ocak 2015; 15:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravewarrior41

quote:

Patrondan kurtulma sanatını izledim dün gece koptum ya :D 2.serisini bekliyorum nete daha düşmemiş. Şimdi zombilerin şafağını açtım onu izlicem.

Sizin dediğiniz filme bakıcam inş abazaları konu alan lisede dışlanmış gençleri konu alan bir film değildir :D

Hocam filmi de var hatta ikinci filmi bile çekildi sanırım 3 gelecek.

Ben normalde pek film izlemem dizi izlerim. Bunun dizisini izledim hoşuma gitti, filmi de birebir aynı kıvamda.

4 tane ingiliz liseli genç var işte bunların ta..ak muhabbetleri geçiyor çoğunlukla

• quote:

quote:

quote:

Hocam filmi de var hatta ikinci filmi bile çekildi sanırım 3 gelecek.

Ben normalde pek film izlemem dizi izlerim. Bunun dizisini izledim hoşuma gitti, filmi de birebir aynı kıvamda.

4 tane ingiliz liseli genç var işte bunların ta..ak muhabbetleri geçiyor çoğunlukla

bende yabancı izlerim 10 tane felan ama komedi dizilerini izleyemiyorum sarmıyor beni :D bir ara gosip girl(2 tane kız restorant işletiyo) mi ona başlamıştım güldürdü felan sonra sıktı :D her neyse filmini bulamadım link atarsan sevinirim özelden konusuda pek sarmıcak gibi ama yorumlara felan bakarım :D

• Ağır Roman filmini öneririm.
  • Tropic Thunder, Due Date
  • The End james franco Seth Rogen özellikle dev şey taşıma sahnesi ve dergi muhabbeti sahnesi ağlatır interviewden daha komik.
  • due date robert downey oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ali g ve how high haric digerlerini izledim.onlarida izlemeyi düşünmüyorum eski yapim

• quote:

Ali g ve how high haric digerlerini izledim.onlarida izlemeyi düşünmüyorum eski yapim

Senin gibi onyargili birinin howhigh i izlememesine sevindim:) o zevki alamicagin icin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.