Şimdi Ara

Kudurmuş Çıldırmış Bloodlusted SUPERMAN vs Haşmetli DARKSEID

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kim alır beyler şu mevzuyu bir masaya yatıralim halledelim artık ben arada kaldım Darkseid alır gibi geliyor.

Not:Daha sonra isterseniz Darkseid i de kudurturuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 15 Ağustos 2018; 0:28:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizde gelin

• Valla hiç belli olmaz bu vs. Supes bloodlusted olunca ve Darkseid son gücüyle dövüşüyorsa 1-2 tık yukarıda bence Darkseid.

Ama Superman dayak yediğinde zırt pırt Güneş'e gidip güç çekerse Darkseid'i alır.. Eğer Haşmetli Darkseid'i kudurtursak sıkıntı

• ds alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal-

Valla hiç belli olmaz bu vs. Supes bloodlusted olunca ve Darkseid son gücüyle dövüşüyorsa 1-2 tık yukarıda bence Darkseid.

Ama Superman dayak yediğinde zırt pırt Güneş'e gidip güç çekerse Darkseid'i alır.. Eğer Haşmetli Darkseid'i kudurtursak sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: eskilerdenim

ds alır
    Bende öyle düşünüyorum

• Haşmetli darkside ne oluyor?

Normal bildiğimiz darkside ise bloodlust superman alır.Superman/batman apocalypse çizgi romanını okumanızi tavsiye ederim bu vs yi net bir şekilde görmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Haşmetli darkside ne oluyor?

Normal bildiğimiz darkside ise bloodlust superman alır.Superman/batman apocalypse çizgi romanını okumanızi tavsiye ederim bu vs yi net bir şekilde görmek için.
    İnternetten bulabilirmiyim bunu ?
  • Knk bu arada Haşmetli Darkseid, Mad Superman'den korkuyordu :D

Bloodlusted Superman'ın Darkseid'ı ölüm döşeğine getirmişliği var zaten.. Darkseid'in kaç kere Superman'ın delirmiş halinden kaçmışlığı var.

Ama Darkseid'de Bloodlusted olursa büyük ihtimalle Darkseid alır
  • quote:

Haşmetli darkside ne oluyor?

Haşmetli derken işte bizim normal Darkseid..
  • Kangal- K kullanıcısına yanıt
    Bulabilrisin kardeşim.Hatta bi bakayım bulursam ben sana atarım

• quote:

Bulabilrisin kardeşim.Hatta bi bakayım bulursam ben sana atarım
    Ben baktımda bulamadım..
    Aksama bulmaya çalışirim.Bu arada aynı isimli animasyon filmi de var sonu bi tık daha farklı olsa da o da güzel.

• quote:

Aksama bulmaya çalışirim.Bu arada aynı isimli animasyon filmi de var sonu bi tık daha farklı olsa da o da güzel.
    Animasyonunu izleyeyim bari :D
    Dc animasyonlarinin hepsini gönül rahatlığı ile izleyebilirsin.Normal filmlerinden daha iyi.Hem animasyon dizileri hemde filmlerini izle.Bi sıralama falan istersen önce hangisini izleyeyim diye akşama yardımcı olurum

• quote:

Dc animasyonlarinin hepsini gönül rahatlığı ile izleyebilirsin.Normal filmlerinden daha iyi.Hem animasyon dizileri hemde filmlerini izle.Bi sıralama falan istersen önce hangisini izleyeyim diye akşama yardımcı olurum
    DC animasyonları cidden çok güzel.. Marvel filmleri vs DC animasyonları olsa DC animasyonları derim kesinlikle. Sıralama verirsen güzel olur

Batman/Superman Apocalypse izledimde pek bloodlusted Superman göremedim burda :D Ölüm döşeğine getirdiğini felan göremedim nedense.
    Aynen.Bu animasyonunu çizgi romaninda yapıyodu bu saydıklarını zaten.Genel olarak güzel miydi film?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 15 Ağustos 2018; 18:5:54 >
  • Genel olarak bayağı hoşuma gitti film.. Zaten DC animasyonlarının neredeyse hepsi güzel oluyor :D

Aynen.Zaten animasyonlarin hikayeleri güzeldi.Şimdi de teknoloji geliştikçe mi diyeyim karakterleri de çok güzel ekrana aktarıyolar.Daha da zevkli izlemesi.Ben 1 2 saat sonra gelir bi izleme sırası atarım sana.Kendin de yazsan google a bulursun gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 15 Ağustos 2018; 18:20:56 >
  • Tamam Google dan bakayım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.