Şimdi Ara

Küçüklüğümden beri tek hayalim zayıflamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçüktendir şişko bir insan oldum, ben kilonun yakışmadığı bir insanım yüzüm kemikli ve zayıf belim ve bacaklarım kalın kilo alma şeklim çok farklı. Çevremdeki insanlar beni yakışıklı diye nitelendirir gerçekten öyle olduğumu düşünüyorum. 2 senelik sevgilim var o zayıflamamı istemiyor ama ben çok istiyorum kilolarımdan dolayı hiç mutsuz olmadım bi ara 88 kiloya düşmüştüm tekrar düşebilceğimi biliyorum ama artık olmuyor bacaklarım o kadar kalın ki pantolon giyemiyorum.

Her neyse spora gittim olmadı ağırlık seti aldım zayıflamak için ağırlık yapmayı daha hoş buluyorum ama hiçbir türlü olmuyor 2 gün sonra midemi tutamıyorum dünyanın en iradesiz ve en kaygısız insanıyım ama artık bende normal kiloya düşmek istiyorum yaşım daha çok genç şuan evde ağırlık setim bulunuyor halter dumbell vs... Ama olmuyor ne yapıcam arkadaşlar ne yapıcağımı çok iyi biliyorum ama yapamıyorum olmuyor dayanamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mad hatter ,12 yaşında, arkadaşları onu yakışıklı diye çağırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 7 Şubat 2017; 18:28:59 >
  • sabahları erken kalkmayı keneine adet edin sabah kahvaltıdan önce cardiyo yaparsan yani koşu falan direk yağdan yakarsın ve buda daha hızlı kilo vermene sebebiyet verir

• kick boks yap o zayıflayamıyom edemiyom laflarını unutursun,yiyosa zayıflama s. s. zayıflıyon
  • Eski nick-konu uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • P90X programına başla

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Mad hatter ,12 yaşında, arkadaşları onu yakışıklı diye çağırıyor

Yakışıklı diye çağırmıyorlar sadece ya çirkinsindir ya da yakışıklı herhalde onlar beni ikinci tarafta buluyor. Bilemem

• Elma ye, bol bol su iç. Ve koş.
  • genetik ytkınlık varsa kabullen.
  • İğne batırıldığında uçuyor musunuz hocam?

• Gerçekten 12 yaşındaysan kilo vermeye çalışman sağlıksız olabilir. Ergenlik döneminde boyun uzadıktan sonra versen daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

genetik ytkınlık varsa kabullen.

Kimse kilolu değil ailemde hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

Gerçekten 12 yaşındaysan kilo vermeye çalışman sağlıksız olabilir. Ergenlik döneminde boyun uzadıktan sonra versen daha iyi olur

19 yaşındayım

• Mad Hatter kullanıcısına yanıt
    valla benim amc oğlu 30 yaşında oda cocukluğundan beri kilolu bi ara versede ne zaman salsa kendini yine şişiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.