Şimdi Ara

KÜÇÜKKEN KURDUĞUNUZ SAÇMA HAYALLER VE DÜŞÜNCELER (HER TÜRLÜ SAÇMALIĞI KABUL EDİYORUZ) [Gülmek Garanti] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
12
Favori
4.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden günün saat 6'da başladığını zannederdim.
    Yılbaşı'nın eylül ayında olduğunu sanardım.
    İskambil kağıtlarından korkardım.Bana gizemli gelirdi.
    Gizemli şeyler denilince aklıma genelde Mafyalar gelirdi.Gece vakti,ıssız mekanlar gelirdi aklıma.
    Bir de İngilizce'de ismimizin tersten okunduğunu zannederdim.Mesela Oğuz-Zuğo gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlaksızFilozof

quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

quote:

Orijinalden alıntı: AhlaksızFilozof

babamın bana " oğlum dediğini hayal ederim hep çocukluktan beri

Nick güzelmiş hocam

Tesekkur ederim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi aklıma geldi:

Dikenleri düşman sanıp,sopalarla döverdik.

Rüzgarla dövüşürdüm(insanlar beni salak sanıyordur.)

• ananem bi kez güneşe çok bakarsan o sana küser demişti bende bu yüzden çok bakmazdım güneşe

her çocuk gibi futbolcu olma hayalim vardı daha çoktu ama aklıma gelmiyor şimdi
  • -Allah'ı minare zannederdim
    -Yaşıyan canlı bir tek ben oldugmu sizlerin sadece benim yaşantım için var olduğunuzu düşünürdüm
    -Ülkelerin hepsini farklı gezegen olduğunu sanıyordum
    -7yaşında yüzüklerin efendisini izledim (hala etkisi devam ediyor) Frodoya sinir olmuştum yüzüğün benim olmasını isterdim hep hayal ederdim sauron efendime götürmeyi bana witchkingin bindiği fellbeastten vermesini umardım... neler neler
  • Çok iyi hatırlıyorum.Filme gitmiştik bi sefer ben kapının arkasında film çekiliyo zannederdim
  • Küçükken herkesten farklı olduğumu zannederdim mutant gibi :D diğer insanlar sanki robot gibi geliyordu baya bi süre böyle devam etti sonra ileride çok önemli birşey yapacağımı hayal ederdim bütün dünyanın beni konuşabileceği birşey hala daha hayal ediyorum

hayal etmek bence insan beyninin en iyi yaptığı şeylerden biri :)
  • Her insanın belli bir nefes alma sayısı olduğunu zannederdim tasarruflu kullanıyım derdim
  • Köpek dişlerimden yola çıkarak aslında vampir oldugumu düşünürdüm
    Gece uyumadan saçma sapan heceler-sesler çıkartıp uzaylıların bunları duyduktan sonra beni kaçırıcaklarını sanardım
  • Dünya'nın ne kadar güzel oldugunu düşünürdüm meğersem cehennem gibi bir yermiş.
  • "Ne olcaksın?" dediklerinde "Uzay imparator'u olup dünyayı koricam" diyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadaşım O Eli Bi İndir!

Michelin lastik adam maskotunu allah zannederdim

Hahhahhahahhahhahsdssfsdssfsf

• En önemlisi de yorganın altına girince kendimi güvende hissederdim bazen hala öyle hissediyorum

• Her ülke'nin bir Allahı var sanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odamin kapisi kapali uyuyamazdim gece bisi olursa oradan kacarim diye.
    bir de dunyanin sekli yuvarlak ya asagidaki insanlar neden dusmuyuyor diye dusunurdum.
    Hep doktor olacagimi hayal ederdim. ComingSoon
    Annemin ayaginin altind cennet var zannediyordum, bakiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jyvel -- 28 Aralık 2013; 0:50:17 >
  • çizgi film karakterlerinin çevresindeki siyah çizgiler insanlarda neden yok diye düşünürdüm

ana okulda bir keresinde öğretmen bu çizdiğiniz resimler gece gök yüzünde oluşacak demişti bir yıl boyunca geceleyin gök yüzüne bakmıştım

Allah'ı casper gibi bir hayalet sanıyordum ama böyle dev olanından

bir de adım Mustafa olduğundan ilerde peygamber olacağımı sanıyordum ateist oldum :
  • Diğer dillerden kelimeler türkçeye harf harf geçiriliyor sanardım fransadaki kuzenim bazı kelimeleri çeviremeyince mal olduğunu sanardım.
  • -Aydede'yi gerçek sanırdım.Uzun süre emzik kullanmıştım.Birgün babam emziğimi ağzımdan aldı ve camdan atar gibi yaptı sonra "Aydede aldı" demişti.Günlerce camın önünde aya bakarak "Aydede memmemi beeer" diye ağlamıştım.
    -Kollarımı açıp etrafımda dönünce uçacağımı sanardım.Birinde yine denedim.Sonuç dengemi kaybedip düştüm ve kafam yarıldı.
    -Çizgi filmlerdeki gibi şemsiyeyi paraşüt olarak kullanabileceğimi sanardım.Bir kere 5 metrelik duvardan şemsiyeyle atladım.Sonucunda bu şemsiye bozuk demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanitas -- 28 Aralık 2013; 17:10:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadaşım O Eli Bi İndir!

Michelin lastik adam maskotunu allah zannederdim

Ben de selpak mı yoksa bir bez markası mı ne onun reklamındaki bulutu Allah zannederdim. Hala da zannediyorum galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hound Dog -- 28 Aralık 2013; 17:14:47 >

• Uzun süre sonra up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.