Şimdi Ara

KÜÇÜKKEN ÇOCUKLAR DUYMASINCILIK OYNARDIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece gece uyurken aklıma geldi. 10-11 yaşlarında falaniz. Apartmanimizdaki komşu kızları gelirdi tek erkek ben olduğum için haluk ben olurdum . Asik olduğum bi kiz vardi onun meltem olmasını isterdim ama o havuç oluyodu saclari turuncu olduğu için. Baska bi kiz meltem oluyodu. Bende sinir oluyodum ona ben oynamiyom bu kiz güzel oynayamiyo diyodum. Sonra bi gün benimki dediki ben oliyimmi meltem dedi. Tamam dedim. Meltem o olmustu . Güya gece olmuş da uyuyomuşuz o sahneyi cekiyoduk beraber yan yana uzanmistik. Uyuma sahnesini biraz abarttik ve gerçekten uyumuşuz hepimiz. Biz uyurken nasıl olduysa birbirimize sarilmişiz. Annelerimiz bizden ses çıkmayınca kontrole gelince bizi öyle görmüş ve bizim o anki fotoğrafımızı çekmişler hala duruyo fotoğraf arada bi bakıyorum. Hic ayirmamislar bizi öylece uyumuşuz. İlk once ben uyanmıştım bi baktim sariliyoruz birbirimze. İçim kipir kipir o kadar saf o kadar temiz duygularla sarilmişizki. Heycandan kalbim pit pit atıyordu hala hatirliyorum. Sonra ben hic istifimi bozmadim gozlerimi kapattim hala uyuyomuşum gibi yaptım. Gözlerimi çok hafif kısarak çaktırmadan bakiyorum arada bi uyandimi diye. Bi baktim bu uyandı bana bakiyo mavi mavi gözleriyle. Yüzümü izliyo . Oda birakmadi sarılmayı. Sonra biraz beni izledi ve oda uyuyomuş numarasi yaptı. Ikimizde numara yaparken o kadar huzurluydukki bidaha uyuduk. Saat geç oldu annesi giderken uyandirmak zorunda kaldı. Gittiler. Şimdi o evli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sigara içiyor olsam yakardım.

Duygulandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz İçerlemiş Gibisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Django58

Biraz İçerlemiş Gibisin.

Yok ya gece gece biraz geçmişe döndüm duygulandım inşallah mutludur aklima geldi öle anlatmak istedim

• Uzdun

KÜÇÜKKEN ÇOCUKLAR DUYMASINCILIK OYNARDIK

• Kızıl mavi gözlü waow

• Afrika sucugu kullanıcısına yanıt
    Melek gibiydi

• O mavi gözler şimdi başkasına bakıyo

• Sigara içmiyorum, tekelden bitanesi uçarak odaya girdi açık pencereden, "Yanayım mı abi?" dedi valla.

• KÜÇÜKKEN ÇOCUKLAR DUYMASINCILIK OYNARDIK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.