Şimdi Ara

Küçük yaşlarda yanlış bildiklerimiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
6
Favori
10.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deprem'i duvarların arasında yaşayan kırmızı kulaklı, uzun kuyruklu kazanında birşey kaynatan bir şeytanın yaptığını zannederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenderX5

Köpeklerin erkek kedileri dişi zannederdim.Ve Allah deyince aklıma hep cami minaresi gelirdi upuzun,büsbüyük,kocamannn :)

yakşamlar,saatler olsun,alasmarladık,çok para basalım,huysuz virjin bende de vardı.

Anneannemler afyonda oturuyorlar.Afyonu anneannemin evi zannederdim sadece

Havaifişekler patlayınca bulutların canı acıyor sanırdım üzülürdüm.

Dünyanın alt kısmındaki sular neden dökülmüyor diye düşünüp dururdum bir gün hocama sordum o da cevap veremedi ilkokul hocasıydı.

Bir de cinsel ilişkide penisin vajinaya değil de popo yarığına(anüs de değil) sokulduğunu sanırdım.

bende hep öyle zannederdim

bende yazıyım.....

reklamlarda çıkan okeeyyyyyyyyy diye bağıran adamı boza satar sanıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Naylon faturanın gerçekten naylon poşete basıldığını

2-3 yıl öncesine kadar bende öyle sanıyordum.. 19 yaşındayım şuan :D
    bende şimdi öğrenicem naylon fatura nedir?

ben hala naylon faturanın ne olduğunu bilmiyorum
    Küçükken Cüneyt Arkını Cüney Tarkın diye bilirdim
    İnsanların yaşlanmadığını yaşlıların hep yaşlı kalacağını çocukların hep çocuk kalacağını sanırdım bu yüzdende kendimi dünyanın en şanslı insanı sanırdım ama değilmişim ölümlerin sadece trafik kazalarından olduğunu sanırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sendromkaan

quote:

Orijinalden alıntı: Оzan

Sıhatler olsunu saatler olsun sanardım.

Hangimiz sanmamıştık ki...

ben hala öyle zannediyordum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissYou

quote:

Orijinalden alıntı: Syn7ax

"Atam izindeyiz" i Atam izin yapıyoruz gibi algılıyordum sanırım 7-8 yaşlarımda.

aynen

+1
  • Afiye tolsun böyle sanardım.
    Az önce öğrenene kadar sıhatlerden haberim yoktu.
    Çocuğun anne baba normalce uyurken rasgele olduğunu sanardım.
    Fıkralardaki temel'i temel reis sanardım.
    Allahı Alaaddinin Sihirli Kitabındaki cin gibi biri olarak düşünürdüm.

Başka da vardır muhakkak :D
  • etin yenildiğini bilmezdim boyaya bandırılmış sebze sanardım hep yerdim sucuk salam sosis taaki abim söyleyene kadar 5-6 ay et yememiştim
  • eskiden balıkları boğulmasın diye akvaryumdan çıkarır masanın üstüne koyardım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neonight

quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Naylon faturanın gerçekten naylon poşete basıldığını

2-3 yıl öncesine kadar bende öyle sanıyordum.. 19 yaşındayım şuan :D
    bende şimdi öğrenicem naylon fatura nedir?

ben hala naylon faturanın ne olduğunu bilmiyorum
    Küçükken Cüneyt Arkını Cüney Tarkın diye bilirdim
    İnsanların yaşlanmadığını yaşlıların hep yaşlı kalacağını çocukların hep çocuk kalacağını sanırdım bu yüzdende kendimi dünyanın en şanslı insanı sanırdım ama değilmişim ölümlerin sadece trafik kazalarından olduğunu sanırdım

Naylon Fatura: işletmelerin karlarını düşük göstermek için ikinci bir firmaya kestirdiği karşılıksız fatura. fatura karşılığında ikinci firmaya faturanın kdv'si ödenir, ortada alınan satılan bir mal yoktur. danışıklı dövüştür bir nevi. belgelenemeyen giderleri yansıtmak amaçlı da kullanılır.

• Fotokopi çekince kağıdında fotokobisi çekiliyo yeni kağıt oluyo sanıyodum hatta öğretmenimiz kağıt bitti fotokobi çekemiyorum dediğinde hep düşünürdüm nasıl biter fotokobisini çeksinler diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Akbas -- 16 Mart 2010; 0:36:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Akbas

Fotokobi çekince kağıdında fotokobisi çekiliyo yeni kağıt oluyo sanıyodum hatta öğretmenimiz kağıt bitti fotokobi çekemiyorum dediğinde hep düşünürdüm nasıl biter fotokobisini çeksinler diye

deminden beri bakıyorum tüm yazılanlara kendimden bişey bulamamıştım bunu okuyunca hah işte bu dedim Aynenn valla bende öyle derdim

• quote:

"Atam izindeyiz" i Atam izin yapıyoruz gibi algılıyordum sanırım 7-8 yaşlarımda.

Bu yaklaşık 5 yıl boyunca aklımı kurcaladı benim. Yaz gününde bir ilkokulun duvarına btb* lerle Atam izindeyiz yazmışlar. Okullar açılınca o btb leri nasıl kaldırıyorlar her sene nasıl uğraşıyorlar diye baya kafa yormuştum.

Btb: Küçük kare taşlardan oluşan, dış cephede tercih edilen kaplama ürünü.
  • Antalya'yı da Almanya gibi başka bir ülke sanardım
  • almanlar kaybedince, biz de yenik sayıldık!

kafkasya, sina, filistin, galiçya, ırak ve çanakkale cephelerinden sadece çanakkalede bir başarı sağlayabilmiştir. onun dışında mondros ateşkesi osmanlı tarafından 30 ekim 1918de imzalandı, almanlar ise zaten dibe vuruyorken birde osmanlı, bulgaristan ve avusturya-macaristan teslim olunca 11 kasım 1918da imzaladı. kaldı ki biz yenik sayılmadık, biz kıvırınca onlar teslim olmak zorunda kaldı ve sapına kadar yenilen bizdik zira, almanyanın değil işgal edilen osmanlı topraklarıdır!

buda benim çocukluğumun en kallavi tarih yalanı/dansözlüğüdür!

• çocukluk ne güzelmiş be
  • Yukarda Allah var dediklerinden Allah'ı hep üst katta oturyo sanardim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezager

quote:

hadi lan aynısını başka konudada gördüm

başka konuyla ne alakası yok bende 14 yaşıma kadar öyle zannediyodum.ilk başkası zannetti diye fake mi olcak

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Akbas

Fotokobi çekince kağıdında fotokobisi çekiliyo yeni kağıt oluyo sanıyodum hatta öğretmenimiz kağıt bitti fotokobi çekemiyorum dediğinde hep düşünürdüm nasıl biter fotokobisini çeksinler diye

bakıyorum yanlış okudum dedim ilkinde
    ikincisinde o yanlış yazmıştır dedim
    3.sünde gerçek olduğunu anladım
    fotokobi nedir ya?
  • tanrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

Yağmurun uzaylıların sidiği olduğunu,
    Eğer x ondasından y odasına geçerken ışığı kapatıp hemen y odasına gitmezsem bir canavarın falan çıkacağını,
    Belki de en saçması olan çocukların babanın girdiği tuvaletten sonra annenin girmesiyle olduğunu (),

Daha çok var da aklıma gelmiyor.

Aynıları bide ekleme olarak ben küçükken karanlıktan korkuormuşm ve arkamda karanlık bi oda varsa hemen ağlıomuşm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.