Şimdi Ara

Küçük çentikli OnePlus 6T'nin yeni görüntüsü ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde internete düşen perakende ürün kutusu sayesinde OnePlus 6T'nin önceki modele kıyasla oldukça küçük bir çentiğe sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu sızıntıyı doğrular nitelikte bir görsel yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Elon Musk katıldığı programda elektrikli uçak projesini anlattı
    Gerçek mi yoksa ürün kutusunun üzerindeki taslak çizimden esinlenilerek hazırlanmış bir render mı olduğunu bilemediğimiz görsel, kırmızı renkteki telefonun kenardan kenara ekran ve Oppo R17 gibi su damlası şeklinde küçük bir çentiğe sahip olduğunu gösteriyor.

Kullanıcılar çentiği sevmeyi öğrenecek

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei, OnePlus 6'yı tanıtmaya hazırlandıkları dönemde kullanıcıların "çentiği sevmeyi" öğrenmeleri gerektiğini söylemişti. Ancak OnePlus 6T'de çentiği daha da küçültmeleri, şirketin mümkün olduğunca küçük ve görünmez hale getirmeye çalıştığını gösteriyor.

Öte yandan görsel akıllı telefonun üçlü arka kamera sistemine sahip olacağını da ortaya koymuş durumda. Ayrıca görünürde bir parmak izi tarayıcısı yok. Bu da cihazın ekrana gömülü parmak izi sensörü ile gelebileceğinin bir göstergesi. OnePlus 6T'nin Kasım ayında resmen tanıtılması bekleniyor.

• param olsa da ben (de) alsaam :d
    harika görünüyor

• Daha çirkin çentik nasıl olur rekabeti var piyasada.

Hepsi bir yana Samsung bir yana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnePlus 7'de çentik olmaması dileğiyle.
  • Tasarım iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çektiği sevmeyi öğrenecekmişiz Allâh Allâh bir akıllı bu zaten almıyorum kardeşim çentiksiz telefon mu yok piyasa da

• Hem ön kamera olsun, hem sıfır çerçeve olsun hem çentiksiz olsun. Hepsi bir arada kolay olmuyor. Mi mix 2s var mesela o da kamerayı alta almış. Ben beğendim Oneplus 6 almasam buna yönelebilirdim.

• Şu çentikten vazgeçin artık.

• 2 ay daha bekleseydi de 855 koysaydı arkadaş

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Pardon alakasız belki ama oneplus 6yı samimiyetle öneriyorbmusunuz? Kronik sorunu dezavantajı var mı? Tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: canozbey

Pardon alakasız belki ama oneplus 6yı samimiyetle öneriyorbmusunuz? Kronik sorunu dezavantajı var mı? Tşkler
    Kesinlikle öneriyorum, hiçbir sorunu yok Bendekinin. 2 haftadan bu yana kullanıyorum. Mi 8 de var bende onu da 3 haftadır kullanıyorum. Yeni telefon alacak olsam yine Oneplus 6 alırım. Xiaomi mi 8 eşimde şu anda. O da donanım olarak iyi ama yazılımsal sorunlar var.

• 855 ile gelmiyorsa ne anlamı var. Bir fazla kamera ve ekrandan parmak izi için çok gereksiz.

Ocaktan sonra çıkarsa 855 ile gelirse alırım. Yoksa one plus 6 daha mantıklı.
  • ekamera özürlü oneplus önce gerçek 2 kameraya terfi etsin de 3üncüyü sonra düşünsün.şu an oneplus 2 değil 1 kameralıdır.ilave kamera sadece göstermeliktir.
  • 3 aydır 6 kullanıyorum ilk başlarda siyah seçiliydi çentiğin kenarları sonra kapattım. sol kısmında bildirim sayısı azlığı dışında pek bir eksisi yok.zaten birçok uygulamada otomatik gizleniyor. insanların anlamsız tepkileri... opponun yeni orta seviye cihazındada aynı çentik anlayışı var.gayet güzel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.