Şimdi Ara

Kuçuk çaplı bir kaza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar arabanın kapısına el arabasi carpmis açıldığı esnada bu durum nasıl giderilir kapının değişmesine gerek var mı

Kuçuk çaplı bir kaza
    Kuçuk çaplı bir kaza

• Kaynakla doldurulur.Sonra zımpara macun boya ıvır zıvır.
  • Değişmesine gerek yok, bizim sanayi erbabı bunu macunla bile doldurur ama boya şart.
  • Yamalı yamalı arabalara binmek yerine kapıyı değiştirseniz daha iyi değil mi? Kapı bildiğiniz yarılmış.
  • Gerçekten el arabası mı çarpmış ?
    Ben olsam macunlatıp boyatırım , değişen kapı sıkıntı olur satarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Yamalı yamalı arabalara binmek yerine kapıyı değiştirseniz daha iyi değil mi? Kapı bildiğiniz yarılmış.

Bence aracı direk perte çıkartıp hurdaya satsın.
  • Arkadaslar yardimci oldugunuz için teşekkürler. Peki boya tüm kapı mi boyanır yoksa bir kısım mi boyanır bir de arkadaşlar kapıyı komple değiştir demiş cidden gerek var mı böyle bir şeye. Şuan arabaya uzak bir yerdeyim bir kaç güne ilgilenecegim. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Yamalı yamalı arabalara binmek yerine kapıyı değiştirseniz daha iyi değil mi? Kapı bildiğiniz yarılmış.

Yaşayan pimpirikli insanlar sıralansa ilk 100 de yer alırım. Ben bile bunun içi kapı değişsin demezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluee1907

Arkadaslar yardimci oldugunuz için teşekkürler. Peki boya tüm kapı mi boyanır yoksa bir kısım mi boyanır bir de arkadaşlar kapıyı komple değiştir demiş cidden gerek var mı böyle bir şeye. Şuan arabaya uzak bir yerdeyim bir kaç güne ilgilenecegim. Şimdiden teşekkürler

Hocam o kapıyı değiştir diyen arkadaşlar abartmışlar tabiki öyle birşeye gerek yok.Kapının tamamının boyanacağını düşünmüyorum.
  • zımparalanıp macunlanıp maskeyle boyancak üstadım,kapıyı değişme satarken alıcı fiyat kırar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.