Şimdi Ara

Küçük Boyutta DSLR Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşim çok sık yurt dışına çıktığı için giriş seviyesi ve boyutları küçük, bayanlar için boyunda ağrı yapmayan bir DSLR arıyorum. Bütçem yaklaşık 1.700 TL civarında.
    Yanında verilen kitleri de düşünerek önerebileceğiniz bir makine var mı? Araştırmalarıma göre o fiyata ve performans açısından şu anda en iyi seçenek Canon EOS 100D gibi duruyor.
    Buna benzer özelliklerde başka bir DSLR öneriniz var mıdır?

Şimdiden çok teşekkürler.

• Canon 100D en küçük boyutlu DSLR makine diye biliyorum.

İlla DSLR diyorsanız bunu alın :)

Ama yerinizde olsam aynasızlara yönelirdim.

Sony Nex ve A serisi ,
    Fujifilm X serisi ,
    Olympus OMD serisi ,
  • İlginiz için teşekkür ederim. Aslında başta aynasız kameralara yöneldik ancak sonra vizörlü bir makine istediğimize karar verdik.
    Bu sebeple aynasız makineleri de eledik. Bir de servis desteğinin iyi olması gerekiyor. Fuji ve panasonic markalarını da o yüzden eledik.
    Elimizde ancak 100D kaldı. Eğer nikonun veya sony'nin ona benzer ürünleri varsa onları da görmek isterim ama internette muadillerini bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruxas

İlginiz için teşekkür ederim. Aslında başta aynasız kameralara yöneldik ancak sonra vizörlü bir makine istediğimize karar verdik.
    Bu sebeple aynasız makineleri de eledik. Bir de servis desteğinin iyi olması gerekiyor. Fuji ve panasonic markalarını da o yüzden eledik.
    Elimizde ancak 100D kaldı. Eğer nikonun veya sony'nin ona benzer ürünleri varsa onları da görmek isterim ama internette muadillerini bulamadım.

Aynasizlarda vizor olmadiginida nerden cikardiniz? Sony nex oly omd m5 ve fuji x serisinin cok guzel vizorlu makinalari var. bende fuji x100 var cok kullanisli. bence bunlara yonelin. bu arada satis sonrasi hizmette. fuji cok yol katetti zira olyde ayni sekilde. elemeden once bi arastirmalisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_an

quote:

İlginiz için teşekkür ederim. Aslında başta aynasız kameralara yöneldik ancak sonra vizörlü bir makine istediğimize karar verdik.

Aynasizlarda vizor olmadiginida nerden cikardiniz? Sony nex oly omd m5 ve fuji x serisinin cok guzel vizorlu makinalari var. bende fuji x100 var cok kullanisli. bence bunlara yonelin. bu arada satis sonrasi hizmette. fuji cok yol katetti zira olyde ayni sekilde. elemeden once bi arastirmalisiniz.

Aslında biliyorum bazı modellerinin vizörlü olduğunu ancak daha önceden belirttiğim gibi bütçem 1.700 en fazla 1.800 TL. Eğer o fiyat aralığında vizörlü aynasız öneriniz varsa bakabilirim. İlk tercihim aynasız olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: o_an

quote:

Aslında biliyorum bazı modellerinin vizörlü olduğunu ancak daha önceden belirttiğim gibi bütçem 1.700 en fazla 1.800 TL. Eğer o fiyat aralığında vizörlü aynasız öneriniz varsa bakabilirim. İlk tercihim aynasız olur.

www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=4115
    Hem bakaçlı hem aynasız. Fiyatına göre iyi bir alettir.

• o uyduruk dijital vizörler gerçek optik vizörlerin keyfini verir mi
  • ganja77 kullanıcısına yanıt
    aslında olumlu yönleride var.
    çektiğiniz fotoğrafı direk görmüş oluyorsunuz. çöpe giden fotoğraf olmuyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri sirin

aslında olumlu yönleride var.
    çektiğiniz fotoğrafı direk görmüş oluyorsunuz. çöpe giden fotoğraf olmuyor. :)

haklısınız ancak zevk vermiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.