Şimdi Ara

Kuba LH 200 isinma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kuba LH 200 aracimi bugun 0 aldim alet canavar ama tek sikinti var 15 dakika kullanimdan sonra motor asiri isiniyor ayak koyma yerlerine ayak koyunca sicagi fazlasiyla hissedebiliyorsunuz.Acaba teknik bir sorun mu yoksa atvyi ilk aldigimdan dolayi mi?zamanla duzelirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ATV'lerde de durum aynı mı olur mu bilmiyorum ama çoğu motosiklet ısınır teknik veya 0km olduğundan ısındığını sanmıyorum çok zorladığınızdan da hemen ısınıyor olabilir normalin üzerine aşırı bi ısınma varsa baktırırsanız fena olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: fackabas10

Herkese kolay gelsin iyi bayramlar.
    Kuba LH 200 aracimi bugun 0 aldim alet canavar ama tek sikinti var 15 dakika kullanimdan sonra motor asiri isiniyor ayak koyma yerlerine ayak koyunca sicagi fazlasiyla hissedebiliyorsunuz.Acaba teknik bir sorun mu yoksa atvyi ilk aldigimdan dolayi mi?zamanla duzelirmi

yağ ile alakalı motor su soğutmalı değilse yağ ile alakalı oldugunu biliyorum bendede geçen yıl aynı sorun vardı 10w 40 kullanıyordum bu yaz 10w 50 koydum ısınması durdu ama sadcece yazın için tavsiye ederim kış geldiğinde motor çok geç ısınıyor kışın 10w 40 a devam
  • Yağ eğer 10w 40 gibi bir ince yağ ise motor ısındıkça yağ iyicene incelir bunun için yazın kalın bir yağ kullan kışın 10w 40 yeterlidir

• bişey olmaz fazla zorlamayın ısınsın sorun değil hava soğutmalı motorlar sıcağı sever. içindeki yağ incedir rodaj geçsin.
  • Hayırlı olsun,güle güle kullan.
  • Hepinize tesekkur ediyorum :) Bu arada aleti kullandikca isinma azaliyor.1 aya sorun olmaz diye tahmin ediyorum sagolun tekrardan :)

• Merhablar arkadaşlar 2016 kuba lh 200 4x2 atv kullanıcısıyım geçen sene 65 km hız yaprken bu sene 45 km hız yapıyorum servis sürekli parça değiştirip para alıyor ve düzelmiyor sizce neden olabilir bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim🙂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.