Şimdi Ara

KUBA CR1 HAKKINDA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
43.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3 aydır kulanıyorum motoru motor güzel zevk veriyor ama benimki çok benzin yakıyor diğer kullanan arkadşlarda bu sorun varmı araştırıyorum başkalrı 1 litreyle 35-40 km yaparken bn 25 bile yapamıyorum sadece benm motormu yakıyo tüm cr 1 lermi cevap verirsenz sevinirm bu arada ilk bakımı yapmadan önce 1 litreyle 35 km yaptım bakım dan sonra yakıt tüketimi arttı hızlıda kullanmıyom fazla motor 2300 km de yakıt konusunda kullanan arkadaşların cevabını bekliyorum
  • çok şükür benim motorum taş gibi.20 gün oldu alalı motoru,herhangi bir sorun şikayet görmedim.Debriyaj çok sert geldi bana onu ayarladım.Ön freni de iyice yaydım.Motorun görüntüsü çok hoş,yaşadığım ildeki motorcuları tanırım genelde.Hangisine gitsem motorumu beğendi,sokaktan geçerken flan bakanlar oluyor motora.Geçen arkadaşa verdim motoru ısrar etti,yatırmış motoru sağ dikiz aynası kırılmış ondan dolayı aynaları değiştirdim klasik scooter aynalarından taktırdım.Bir iki yerinde çok ufak çizikler olmuş onları kapatıcam bu hafta.Motoru 50 ile sağa yatırmış motorda hiç hasar yok gibi arkadaşlar,ben duyduğumda tamam dedim bir daha ben bu motora binemem çin malı olunca insan şüpheleniyo tabi ama motor çok sağlam.Ben motoru aldığım günden itibaren motor bana herhangi bir sorun yaşatmadı.Daha motoru açma sürecindeyim 300 km oldu,ilk bakımını bi yaptırayım.Vitesleri gayet hoş yalnız 1 den 2 ye atarken o vites boşluğunu hissediyorsunuz.Lastikler tabi ki dandik elime biraz para geçsin lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum.Makine güçlü gazı verirsen gidiyor.Bi an gaza geldim bi basayım dedim,115 i gördüm sonra dur lan daha rodajda dedim hemen düşürdüm hızımı.Motorla ilgili sorusu olan,bilgi isteyen olursa pm atabilir dilim döndüğünce bilgim yettiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• SSS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 4 Haziran 2016; 17:59:42 >
  • senolas S kullanıcısına yanıt
    Mondial servisi çok iyi sanki tüm çinliler aynı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Mondial servisi çok iyi sanki tüm çinliler aynı...

dikkat edersen morun kusurlarını anlattım mondial drift birçok japon motoruyla kıyaslanıyor
  • senolas S kullanıcısına yanıt
    Hahaha tamam kardeş kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 11 Şubat 2015; 16:46:41 >
  • ARKADAŞLAR KUBA GERÇEKTEB NE HONDAYI NEDE YAMAHA YI ARATMIYOR BENDE YBR 125 İLE KUBA PARS ARASINDA KALANLARDAYIM AMA İYİKİ KUBA ALMIŞIM ÇOK KONFORLU TİTREŞİM SIFIR HERHANGİBİR ŞİŞME YAPMIYOR KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM MOTORU YAMAHA İLE AYNI BİLGİNİZ OLSUN.
  • ooo en sevdiğim konu :D

KM:2000 oldu arkadaşlar benim.
    Nedendir ki çin malı yolda bırakır,sağı solu düşer,sürekli masraf açar dedikleri motorumda tık yok.
    Herşey gayet yolunda ve düzgün olarak gidiyor.
    Geçen süreç içerisinde motorumun aynalarını değiştirdim,motor bloğunun olduğu yere koruma demiri taktırdım.Demirin üzerine de 2 tane sis farı monte ettim.
    Motorumdan memnunum tekteker çalışmalarına başladım.Rahat bir şekilde tekere kaldırabiliyorum moturumu.
    Benzin tüketimi eskisine göre arttı bunun sebebide yüksek devirde kullanmam sanırım.
    Öyle yorumlar okumuştum ki çin malı motorlarla ilgili debriyaj teli elinde kalanlar mı dersin,gaz teli kopanlar mı.
    Hiçbirisi nedense benim başıma gelmedi.
    Ben mi çok uysal kullanıyorum diye düşünmüyor değilim.
    şimdi motoruma binince ben bunu 10 sene daha kullanırım diye düşünüyorum,o rahatlığı güveni bana veriyor.
    Şikayetçi olduğum şey değişmedi vites cidden sorun ya ne bileyim çok sert ya o da olsun o kadar çok gözüme batmıyor.
    Sizin makineler ne durumda ??

• Subsie kullanıcısına yanıt
    ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 4 Haziran 2016; 17:59:31 >
  • CR1'LER için koruma demiri nereden temin edebilirim.
  • bende yeni almayı düşünüyorum izlenimlerim iyi yönde bacanağım motorcu bazı yorumları anlattım saçmalık olarak buldu motor kıyaslama yaparsan ybr den iyi bile görünüyo çin malı diyolar artık nerdeyse bütün motorlar otomobiller orada üretim yapılıp parça temini yapıyo benim için ybr 125 6000 tl değecek bir motor değil piyasayı çok yükselttiler bence cr1 mükemmel bir motor gbi görünüyor kulanıcılarında geneli motoruna aşık olduğuna göre galiba bende şimdiden hayran olmaya başladım öyle bir dünya para verip alınan motorların birçoğunu solda sıfır bırakıyor gereksiz yorumlara gerek yok bnce
  • ozkan1001 O kullanıcısına yanıt
    hocam çok zaman geçmiş motor ne durumda acaba ben sıfır almayı düşünüyorum hala kullanıyormusunuz ?
  • Katiliyorum yeberenin ederi maksimum 4500 olmali, cebefenin de 5000 olmali, ama bizim millet bos beles islere para savurmayi sevdigi icin koymuyo cogu kisiye. 6000 verip yebere alacagima az daha koyar pulsar alirim. Yada yari fiyatina bajaj boxer alirim.

Cr1 de guzel motor bence uzmez sizi. Hayrini gorun ins.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 15 Nisan 2016; 10:58:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadşlr ben motoru 1 buçuk yıldr kulaniyrm 8000 km ye yaklştm motor kısmıyla ilgili bi sorun yaşamdm perfrmas ve güç ilk gün aldm gbi bastnmı gidyor yokuş falan dinlimiyr uzun yol deneyimim olmadı yakıt yönnden 1 litreyle 34 yapiyrm şuan uzun yolda 2.kişiyle 85 -90 km hızla litrede 40km. 100 110 km üzeri hızda 33 kmye kadr düştü. alacak arkadşlr pişman olmayacktr kesinlikle tavsiye edrm bu arada 20 50 yağ koyunca motor yakıtı artiyr litrede 20 km ypiyir denedm çünkü alacaklra haýırlı olsn şimdiden

• ozkan1001 O kullanıcısına yanıt
    BENDE CR 1 ALDIM MOTOR COK GÜZEL HİÇBİR SIKINTISI YOK GORUNTUSUDE SUPER KENDİSİDE ARKADAŞLAR HERKESE TAVSİYE EDERM TEK SIKINTIM ARKAYA SEPET TAKMAK ZORUNDAYIM NASIL YAPABİLİRİM HANGİ SEPETTEN ALICAM VE APARATLARI NASIL OLACAK Bİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ..
  • SELAM ARKADAŞLAR BENDE CR 1 ALDIM SEPET TAKTIRMAM LAZIM AMA CR1 İÇİN YOK DİYORLAR APARATI YOKMUŞ ARKADA NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURSANZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER ....
  • tgrl7 T kullanıcısına yanıt
    Ben hocam kappa k28 arka çanta aldım ve içinden çıkan aparatlar ile demir olmadan tutturdum gayette sağlam yanlız 2 kişi binerken biraz sıkışma oluyor tabii.
  • Bende şuan rc1 almayı düşünüyorum 2015 model 4000km de sizce motor nasıl motoru zaten günlük gezmek için kullanıcam yani en fazla yapcam km 15 20 bide bi çok yorumda parçalarının Kalitesiz olduğu şölenin cvp verirseniz sevinirim

• Merhaba arkadaşlar Ekimin 12 sinde ikinci el Cr1 aldım. 9400 km idi.Şu an 11000 deyim. Motorun gidişinden virajları dönüşünden çok memnunum. Daha önce cg kullandığım için bu kat be kat rahat geliyor.Şimdilik bir sorun çıkarmadı umarım ilerleyen zamanlarda da çıkarmaz. Alacak arkadaşlara tavsiyemdir. Yalnız bu motor 2014 yılında 3500tl iken günümüzde 4300 tlye satılıyor

• Tip olarak YBR'den nesi iyi, anlamadım. Bildiğin aynısı.

Ayrıca, buralarda bir laf vardır: Biraz daha koy, YBR al.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.