Şimdi Ara

Kuantum ile ölümsüzlük mümkün mü ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaş dejavu ve yaşam şifresi filmlerini çok izlemiş galiba
  • Kuantum da olumlu veya olumsuz düşünmek mümkün ise "TEKBİR" tanrıya/yaratana da gerek yoktur. Kuantum, Tanrıların ve tanrıçaların işidir. TEKBİR diyenlerin işi değildir.

"Allah/tanrı/yaratan, KENDİSİNDEN kendisinin BİLİNMESİNİ tanınmasını İSTEDİĞİ için yaratıyor. Kainat da onun AYNASI olduğu için, kainatta her gördüğünüz onun HAYALIDIR! Hayal gerçek olamaz. Kainatta görmüş olduğumuz herşey de hayaldır!

TEKBİR, bir ve tek ise, ikincisi, üçüncüsü... olamaz!

Olumlu veya olumsuz düşünen de yalnız o'dur!
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoid_andr0id

quote:

Orijinalden alıntı: winneras

quote:

Orijinalden alıntı: sgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: winneras
    yahu kardeşim kuran da 18.000 alem yarattım diyor yaradan.

"İNSAN KÜÇÜK ALEMDİR, ALEM BÜYÜK İNSANDIR."

Kuran'da 18 bin alem diye bir şey yok. İlle alem arayanlara her canlı türü kendi içinde bir alemdir.

Alemlerin Rabbi olan Allah ayette her hayvan türünün bizler gibi bir toplum olduğundan bahseder.
    Ayrıca gökler alemini yaratmanın insanı yaratmaktan daha büyük bir iş olduğunu söyler.

Hadislerde geçen konu çokluktan kinaye olup yine aynı anlamdadır. Yoksa uzaylı, ufo gibi saçmasapan şeyleri işaret etmez.
    Benzer bir çokluktan kinaye, örneğin cehennemdekilerin 70 arşın uzunluğundaki zincirlere asılması durumudur.

Özellikle FBI tarafından kurdurulan sözde islam sitelerinde ve forumlarda bugünlerde bu denli dillendirilmesinin nedeni,
    müslümanları da uzaylıların varlığı konusunda ikna etmektir.

Zira önümüzdeki süreçte inanmanız için karşınıza koyulacak olan şeyleri görünce çok şaşırabilirsiniz.

alemden kasıt uzaylı anlamını çıkaran biri olarak yazık. cinler, ibadet eden melekler bunların varlığı başka alemlerin olduğunun kanıtı değil midir? o saçmaladığın uzaylı hikayesi de blue beam projesi ve haarp saçmalığı + illüminati vs vs. konuyu değiştirmeyin bir kere. insan nasıl kafasına sıkıp ölemez? bu mümkün mü? sen bunu deneyip ölmedim diyorsan ve ben seni hala görebiliyorsam bu saçmalıktır.

Kafasina siktigi silahin ateslenme sansinin uzde 50 oldugunu unutmayin. 3 mermi ile rus ruleti oynamak gibi ancak rus ruletinin aksine yuzde 50lik sansin kesinlikle yuzde 50 oldugunu düsünün. Schrödinger'in kedisi gibi düsünülmüs bir deney zaten. Kimse kafasina silah dayayip dogrulugunu test etmiyor. Bazen fikirlerle eglenmek beklenmedik gelismelere yol acabilir.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:42:2 >

• A'RAF SURESİ
    52. "Biz onlara İLME UYGUN kitap getirdik" diyor da, bu inançlılar neden İLİMDEN bukadar çok korkuyorlar?
  • bence mümkün değil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.