Şimdi Ara

KTM(KABUL TOPLAMA MERKEZİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
50.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Direk Mardin'e git fantazi yapma :) Mardin de birliğimi bulamam dersen Selen Kışlasına havaalanının önünden dolmuş var. KTM de Selen kışlasında başka yere gitme. 5 dk uzaklıkta. Oraya git. Fazla beklemezsin seni ordan alırlar askeri araçla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKELETER -- 20 Şubat 2010; 0:02:45 >
  • 7.kolordu'ya havalimanı yakınlarından minibüse binerseniz gidersiniz..

Bende DİYARBAKIR'DA askerdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: winchester

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

quote:

quote:

Benim KTM diyarbakır gözüküyor..Mardinden uçakdan indiğinde 1 km uzaklıkda kalıyormuş kışla???

Doğru KTM ile havaalanı arası yakın ama sorarak git girişte KTM yazmıyor Selen kışlası olması lazım

yanlış anladın benim KTM diyarbakırda ama ben diyarbakıra gitmiycem..Direk mardine uçsam olurmu KTM olmazsa olmazmı?

Birliğin mardindemi?

Yok erzincan da. Heralde mardinde

• quote:

Orijinalden alıntı: TömbekiMezitli

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim KTM diyarbakır gözüküyor..Mardinden uçakdan indiğinde 1 km uzaklıkda kalıyormuş kışla???

Doğru KTM ile havaalanı arası yakın ama sorarak git girişte KTM yazmıyor Selen kışlası olması lazım

yanlış anladın benim KTM diyarbakırda ama ben diyarbakıra gitmiycem..Direk mardine uçsam olurmu KTM olmazsa olmazmı?

Birliğin mardindemi?

Yok erzincan da. Heralde mardinde

sanamı sorduk hay Allahım yaa
    SKELETER cevaplamış işte

• quote:

Orijinalden alıntı: catharel

dagıtım yerim hakkari yüksekova kagıtta gitmem gereken ktm elazığ fakat ben ucakla van ktm ye gitmek istiyoru bu şekilde farklı bir ktm ye gidebilirmiyim bilgisi olan arkadaslar aydınlatırsa sevinirim saygılar....

sa.
    kardeş ben yüksekova dağ komandoda askerlik yaptım eğer uçakla gideceksen van ktmye katılman gerekli otobüsle gideceksen elazığa gidersin ama otobüsle vana gidip ktmye katılmaya çalışma sıkıntı yaratırlar
  • arkadaşlar erzurum ktmsi hakkında bilgisi olan varmı pazar günleri çıkış oluyor mu tezkereci olanlara...
  • Arkadaşlar az önce yanlış yerde sordum sanırım sorumu,buradan tekrar sormak istiyorum,bana Trabzon İl Jandarma Komutanlığı çıktı, fakat izin belgesinde Trabzon- Artvin il ve ilçelerine tertip edilen 6 aylık erler 48'inci Piyade Tugay Komutanlığına(Trabzon) katılacaklardır ibaresi var.Bu KTM diye kastettiğiniz şey mi? Bu bahsedilen yer hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperkilislioglu -- 11 Aralık 2010; 21:35:57 >
  • Acemi birlğim erzincan merkeze çktı, elazğdan ktm ye katılmak zorunda olduğum söylendi ama ben ktm ye katılmak istemiyorum otobüs. İle gtmek istiyorum. Nasıl bi risk almış olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta birligimde Elazig merkez komutanligi elazig merkez yaziyor . elazig merkez komutanligi elazig ktm mi oluyor bilgisi olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.