Şimdi Ara

Kron XC250

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu bisiklet hakkında çok düşündüm - araştırma yaptın vs. vs. Ama hala aklıma yatmadı. Denizli'de yaşıyorum . Maşa gerçekten sorunlu mu? Salcano veya Speed 4000 ' e mi geçmem gerekir? 600 TL' yi pek aşmasın istiyorum önerileriniz nelerdir?

• Kilitsiz ve sert.Asfaltta slick lastikle kullandığımdan sertliği işime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklına yatmadıysa alma dostum seni zorlayan yok . Ben kullanıyorum bisiklet taş gibi , maşayla ilgili bir sorunum olmadı şuana kadar ama sizler maşadan ne beklıyorsunuz onu anlamadım . butcen 600 ise salcano astro 210 felan al . Benim sinirlendiğim nokta şu : adam bisikleti yeni almış ilk 1 haftada vidalar felan kadro esneme yapıyor bısıklet kendıne gelıyor ondan sonra ayarlarını yapıp yoluna devam edecen ama adam o dedıgım ılk 1 haftadakı esnemelerı gevsemelerı bisikletteki üretim hatası sanıyo forumlarda ağlıyor . Sonra neymiş bisiklet 5 para etmezmiş bu kadar kullanan adam saf mı ? Yanlıs anlama durumun senle hiçbir alakası yok . Bazen forumlarda goruyorum o kadar asagılıyorlarki xc 250 i kendı bısıkletımden suphe duyduruyorlar hatta gecen arkadas bısıkletı almıs sonra o yazıları gormus keske almasaydım dıyo ama sonradan memnun kalıo . Neyse sana şöyle diyim bütcen 600 ise salcano astro 210 v alabılırsın , butcen 500 ise kron xc 250 butcen 400 ise kron xc 150 ıle ng 650e bak derım bu dedıgım fıyatlara 50 lıra eklenebılır bısıkletın satın aldıgın yere gore degısır .

• Tamam sağol... Baktım forumlara " Maşa şöyle böyle .. " içimi rahatlattın sağol.. İnşallah haftaya alacağım.
  • Peki bu bisikletle eşdeğer farklı markalar var mı?
  • sedona 701 olabilir . salcano astro 240 srv olabılır .

salcano astro ekıpman olarak daha yuksek maşası felan kılıtlemeli , vites sistemi iyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRO319 -- 19 Mayıs 2013; 16:56:49 >
  • 700 Tl beni biraz aşıcak ... :)
  • neyin masasiymis arkadas ya. 90 kiloyum xc250 kullaniyorum, deli gibi sert kullaniyorum hemde ilk defa bugun aklima geldi "masa masa diyolardi, nesi varmis bunun ya" diye. benim sana tek tavsiyem alcaksan xc250 al. eksileri bence: bisiklet ayaklıği, frenler ve vites geçişi.(bunlar benim sert kullanimima bagli olabilir ama ayaklik çöp)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jessica albay

neyin masasiymis arkadas ya. 90 kiloyum xc250 kullaniyorum, deli gibi sert kullaniyorum hemde ilk defa bugun aklima geldi "masa masa diyolardi, nesi varmis bunun ya" diye. benim sana tek tavsiyem alcaksan xc250 al. eksileri bence: bisiklet ayaklıği, frenler ve vites geçişi.(bunlar benim sert kullanimima bagli olabilir ama ayaklik çöp)

Yavv. Ben de birşey anlamadım . Gittim sordum arkadaşa maşada sorun yok - forumun yarısı sorun yok diyor... Diğeri var hangisine güvenecem anlamadım ama alıcam ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcanian

quote:

neyin masasiymis arkadas ya. 90 kiloyum xc250 kullaniyorum, deli gibi sert kullaniyorum hemde ilk defa bugun aklima geldi "masa masa diyolardi, nesi varmis bunun ya" diye. benim sana tek tavsiyem alcaksan xc250 al. eksileri bence: bisiklet ayaklıği, frenler ve vites geçişi.(bunlar benim sert kullanimima bagli olabilir ama ayaklik çöp)

Yavv. Ben de birşey anlamadım . Gittim sordum arkadaşa maşada sorun yok - forumun yarısı sorun yok diyor... Diğeri var hangisine güvenecem anlamadım ama alıcam ..

maşa falan diyenler ya 10.000tl lik bisikletten inip xc250yi deneyen insanlar, ya da kuruntu peśinde olan insanlar. tamamen boş bi olay maşa falan. ustunde zipliyorum anca hareket ediyo masa, olmasi gerektigi gibi tam.ha kilitli olsa daha iyi olurdu her sarta uyum saglardi ama soncta 500 tl veriyoruz v bi sorun teskil etmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arcanian

quote:

maşa falan diyenler ya 10.000tl lik bisikletten inip xc250yi deneyen insanlar, ya da kuruntu peśinde olan insanlar. tamamen boş bi olay maşa falan. ustunde zipliyorum anca hareket ediyo masa, olmasi gerektigi gibi tam.ha kilitli olsa daha iyi olurdu her sarta uyum saglardi ama soncta 500 tl veriyoruz v bi sorun teskil etmiyor

Gittikçe içim rahatlıyor... Teşekkürler yorumlarınız için

• ne demek bisiklet hakkinda sorunuz olursa elimden geldigince yardım ederim siz ve sizden sonra konuyu okuyacaklar icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.