Şimdi Ara

Kron xc1000 bisikletimin modelini nasıl öğrenebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2013 ile 2014 model arasında çok büyük fiyat farkı var, ben bisikleti 2. el olarak satacağım ama bisikletimin modelini bilmiyorum. Maşası xcm suntour, arka viteste deore yazıyordu ama geri kalan çoğu şey alivio. 2013 modelin özelliklerine baktım hiçbir şeyi deore değil anlamadım gitti

• Fren ve vites sistemi tamamen Deore olanlar 2015-2016 model. 2014'de sadece arka attirici Deore diye biliyorum. Buyuk ihtimalle 2014 model. Kesin bilgi icin fotografini cek Kron'a gonder maille.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Fren ve vites sistemi tamamen Deore olanlar 2015-2016 model. 2014'de sadece arka attirici Deore diye biliyorum. Buyuk ihtimalle 2014 model. Kesin bilgi icin fotografini cek Kron'a gonder maille.

Evet sordum sadece arka ittirici deore, 2013 model olma ihtimali yok herhalde?
  • quote:

Fren ve vites sistemi tamamen Deore olanlar 2015-2016 model. 2014'de sadece arka attirici Deore diye biliyorum. Buyuk ihtimalle 2014 model. Kesin bilgi icin fotografini cek Kron'a gonder maille.

Bu arada bisiklet gayet temiz, bir fiyat tahmininiz var mı 2. el olarak satacağım?
  • Performans bisiklette suan 2015 sifir modeli 1590 TL. 2014 model ve ikinci el oldugunu da dusunursek maksimum 650-700 TL eder. Cunku Kron'un ikinci elleri pek gitmiyor...

• quote:

Performans bisiklette suan 2015 sifir modeli 1590 TL. 2014 model ve ikinci el oldugunu da dusunursek maksimum 650-700 TL eder. Cunku Kron'un ikinci elleri pek gitmiyor...

650ye hayatta satmam, kalsın bende o zaman napalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.