Şimdi Ara

Kriz kapıda lütfen dikkatli olun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
7
Favori
15.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah için dikkatli olun tasarruf yapmaya çalışın yerli olmayan şeyleri daaha az alın kimse mağdur olmaz inşallah. Ben dericiyim dolarla iş yapıyorum yükselmesi işimize geliyor lakin içim parçalnıyor ülkem için umarım insanlarımız bu krizden az zarar görür biz çok gördük allah kimsenin başına kötü şeyler getirmesin.

Edit; istanbul beyazıttan bu mesajı yazıyorum burası istanbulda ticaretin milyar dolarlar döndüğü bir yerde şimdi gel bak turiste tavuk döner bile satmak zor. Araplar var onlarda anca kuru kalabalık 5 yıldır tek bir suriyeli arabın deri ceket bırak deri ayakkabı giydiğini görmedim. Çok büyük kriz var allah sabır versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 3 Kasım 2016; 22:32:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Kriz kapıdan içeri girdi bile, hemde arka kapıdan.

• Beter oluruz...

• Up

• Bu halka okkalı bir tokat lazım ki, din ve siyasetin karın doyurmadığını öğrensin.Artık gerçeklerle yüzleşme zamanı.Ekonomi bombok durumda.Başbakan sürekli bankacılarla görüşüyor.Bugün de görüştü ama bakalım neler olacak.

Benim tahminim başkanlık seçimine kadar yamaya yamaya idare edecekler, ondan sonra boom.Ekonomiyi kurtaracak hiçbir hamle yok.Üstelik 2-3 cephede savaş veriyoruz.
  • yıllardır kriz geliyo geldi gelecek. bi gelemedi gelsede hepiniz rahatlasanız
  • Başkanlıktan sonra 1.000.000 Türk vatandaşı vatandaşlıktan çıkarılarak kriz çözülecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Bu halka okkalı bir tokat lazım ki, din ve siyasetin karın doyurmadığını öğrensin.Artık gerçeklerle yüzleşme zamanı.Ekonomi bombok durumda.Başbakan sürekli bankacılarla görüşüyor.Bugün de görüştü ama bakalım neler olacak.

Benim tahminim başkanlık seçimine kadar yamaya yamaya idare edecekler, ondan sonra boom.Ekonomiyi kurtaracak hiçbir hamle yok.Üstelik 2-3 cephede savaş veriyoruz.

Yaş kaç

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Bu halka okkalı bir tokat lazım ki, din ve siyasetin karın doyurmadığını öğrensin.Artık gerçeklerle yüzleşme zamanı.Ekonomi bombok durumda.Başbakan sürekli bankacılarla görüşüyor.Bugün de görüştü ama bakalım neler olacak.

Yaş kaç

Blokla gec.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkede ekonomi diye bir şey kalmadı ki beceriksiz iktidar partisi herşeyi eline yüzüne bulaştırdı , doların geldiği hale bak 3,10 bu kriz demek kriz hemde en ağırından sorumluları niye istifa etmiyor ? bu beceriksizlerle ülke batmaya doğru gidiyor , hala güllük gülistanlık gibi gösterilmeye çalışılıyor , rezillik , rezillik !
  • ben krız goremıyorum
  • Kriz felan yok halkı galeyana getirmeyin. Hükümetimize çamur atmak için günde 10 tane aynı konuları açıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

ben krız goremıyorum

gözleriniz siyasetten kapanmış demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkandayız Reis

Kriz felan yok halkı galeyana getirmeyin. Hükümetimize çamur atmak için günde 10 tane aynı konuları açıyorsunuz.

görünen köy kılavuz istemez , dolar 3,10 olmuş 3,10 daha ne olacak açıkça kriz var , saklamaya çalışmayın siyaset yapacaksınız diye , yazık bu ülke vatandaşlarına.
  • Unlu bir mobilya firmasinda soft argede calisiyorum sungere %60 suntaya %20 zam geldi ve bunlarin hepsi bir hafta icerisinde oldu ekonomi hic iyiye gitmiyor Allah sonumuzu hayretsin

• bize giren girdi zaten
  • serenissimo kullanıcısına yanıt
    calıstıgım fabrıka tıkır tıkır calısıyor no problem.
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    fabrikanın çalışıyor olması ülkede ekonomik kriz olmadığı anlamına gelmiyor , yes problem.
  • Terör,darbe,kriz,kanser,suikast vs. ne olursa olsun yeter ki Recep Tayyip Erdoğan başkan gitsin diye dua edenler yine zırvalamışlar.Akılları sıra boykot yapıp ekonomiyi sekteye uğratacaklar.
  • bence de kriz mıriz yok tam tersine tüm topluma ve türk halkına toplu tecavüz durumu var. böyle giderse zaten bende tecavüz ırza geçme çalma çırpma işine girişecem birde dernek işine bu alanlarda var hayat baksanıza ceza bile yatırmıyorlar sadece 5 saat içeride yatmak yetiyor bir daha dokunan yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.