Şimdi Ara

KRİZ GALİBA GELMİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam istanbulun en yoğun avmlerinden birindeydim: forum istanbul. Bilenler bilir burası haftasonları mahşer günlerine döner. Cumartesi akşam 8 gibi gittim 9 30 gibi çıktım. Mağazalarda sanki haftaiçi öğlenmiş gibi adam vardı. Zaten gidip bakarsanız avmlerdekilerin çoğunun elinde poşet yok. Aslında bugün gidip bugün bakmak lazım çünkü orası pazar günleri cehennemin yeryüzüne yansıması denecek kadar kalabalık oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teğet geçiyor hocam teğet
  • Hatta skechers ayakkabı aldım 194 e flo dan. Bu da sıcak fırsatlara yazacaktım da üşendim. Demek ki satamıyolar ki indirim yapmak zorunda kalmışlar

• bu daha başlangıç.
  • Hocam catir catir dukkanlar kapaniyor fatihte. Ki bu fatihle sinirli bir sey de degil, caddede de boyle baska yerde de. Ve hani kapanan magazalarin yarisi da satilik. Yani uzun bir zamandir zarar icinde sahipleri.

Kriz geliyor degil geldi bence. Kimse ses etmiyor piyasalar etkilenmesin diye fakat secime kadar ancak bu sekilde ilerleyecegini saniyorum. Olasi bir hayir ustunlugunda kriz kabul edilirse ulkece cok daha zor gunler yasayabiliriz.

Hos her gecenin bir aydinligi olur ama harcamalari kismak hepimiz icin iyi olacak su durumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kriz demedim kiraz dedim.

Kiraz abla ve nefis kekleri

• yok ole bişey dün akşam dediğin yerde yürüyen merdüven sırası bekledim
    sabah güzel havlarda boş olabiliyor çünkü ozellikle bahar başlangıcında insanlar güneşe taze havaya hasret kaldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Şubat 2017; 13:31:5 >
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Peki bu insanların sessizliğinin nedeni ne sizce? Yani ben yiyecek ekmek bulamasam ne siyasi görüş dinlerim ne başka bişey.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Hocam muhtemelen ironi yapıyorsunuz ama insanlar sadece yemek ve kahve olarak kullanıyor avmleri

• quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

Hocam muhtemelen ironi yapıyorsunuz ama insanlar sadece yemek ve kahve olarak kullanıyor avmleri

teknolojik mağzalarda dolar bazlı bir durgunluk var ama diğer mağzalar tıka basa dolu...lc de kabin ve kasa sırası bekledim dün gece onumdeki kız kriz geçirdi nerdeyse ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Şubat 2017; 13:35:50 >
  • Ben 2008 dede 50 liralik benzin aliyordum simdide 50 liralik benzin aliyorum

Buyuk oyunu gormuyorsunuz feto chp hdp pkk dhkpc vatan partisi mhp li mualifler dsp bunlar bir olmus kotulugumuzu istiyor.Buyuk oyunu gorun hayir verenleri nisandan sonra gorucez

Bu konuyu acan arkadasta propoganda yapip milleti gaza getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 19 Şubat 2017; 13:38:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Ben 2008 dede 50 liralik benzin aliyordum simdide 50 liralik benzin aliyorum

Buyuk oyunu gormuyorsunuz feto chp hdp pkk dhkpc vatan partisi mhp li mualifler dsp bunlar bir olmus kotulugumuzu istiyor.Buyuk oyunu gorun hayir verenleri nisandan sonra gorucez

Lutfen ironi yaptim deyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Ben 2008 dede 50 liralik benzin aliyordum simdide 50 liralik benzin aliyorum

İnşallah trolsündür.
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bahar ihtimalini ben de düşündüm umarım bahardandır. Bu arada sabah değil akşam 8-9.30 ordaydım

• Foruma son gittiğimde aralıktı sanırım nerdeyse tüm kıyafet mağazalarında kuyruk vardı.
  • Kriz mriz yok deyin bırakın paralarını son kuruşuna kadar harcasinlar borclansinlar dolarlari bozdursunlar büyük oyunu bizsunlar. para biriktiren tasarruf yapana büyük fırsat dogsun. Akıllı olan kazansın

• Ne galibasi hocam 2017 başladı başlayalı is yapamaz olduk. Bazı arkadaslarim 2016 10.aydan beri sıkıntıda.

• Sektör ve pozisyonunuz( kendi işiniz mi çalışan mısınız) ne hocam

• Yakın arkadaşm market zincirini kapattı teğet geçiyor :)

• yok ole bisi. dun izmitteki sembole gittim yan tarafinda etrafinda 200+ arabalik park yeri + avmnin icinde 2 katli 300-400+ otopark var ve ben park edicek yer zor buldum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.