Şimdi Ara

(Kritik Güncelleme!)SAMSUNG 840 EVO SSD İNCELEMESİ + ANA KONU ! (120-250) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.809
Cevap
29
Favori
80.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre0808

Benide eklememişsin olmuyor böyle :)

Hocam napıyım finaller dolayısıyla giremedim foruma adam akıllı.

Bugün bitti Allaha şükür.

İstanbula dönüyorum şuan Gece tam gaz burdayım.
  • Sorun yok, uygun zamanda yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0808

Sorun yok, uygun zamanda yaparsın

ekledim bro
  • Merhabalar EVO 120GB SSD almayı düşünüyorum kullananlara şöyle bir sorum var:
    111GB'lık kapasitenin 100 GB'ı dolu olunca da 10 GB'ı dolu olunca da aynı ya da gözle görülemeyecek kadar az mıdır performans farkı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Merhabalar EVO 120GB SSD almayı düşünüyorum kullananlara şöyle bir sorum var:
    111GB'lık kapasitenin 100 GB'ı dolu olunca da 10 GB'ı dolu olunca da aynı ya da gözle görülemeyecek kadar az mıdır performans farkı?

Yarısından fazlası doldu sıkıntı yok hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

teşekkürler

rica ederim

çok kesin konuşmayayım ama bu paraya en iyisi bu

pişman olmayacaksın emin ol
  • Kesinlikle öyle, ilk formatladığımdan itibaren 280 okuma 250 yazma hızı alıyordum, şuanda yarısı dolu diskin 280 e 244 hız alıyorum. Yani bariz bir yavaşlama yok.
  • yararlı konu tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ssd hakkında birkaç sorum var. Konuma bakarmısınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_92605893/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TerribleTurk16 -- 1 Haziran 2014; 3:21:20 >
  • Yakın zamanda ben de bir tane almayı planlıyorum. HDD artık çok yavaş kalıyor. Hazır fiyatı da uygunken alayım diyorum
  • Hocam güzel konu olmuş karar vermemde yardımcı oldu. Ellerinize sağlık
    Ancak yanlış bir bölüm var. Aralardaki mesajlarda uyarıldı mı bilmiyorum ama test ekran görüntülerinden birinde yanlış modeller seçilmiş.
    samsung 1000gb ile kingston 480gb modellerini kıyas etmişsiniz.
    Robot site de olsa doğru puanlarla kıyaslama bu şekilde olmalı sanırım:http://ssdboss.com/ssds/Samsung-840-EVO-120-GB-SATA-III-vs-Kingston-HyperX-3K-120-GB-SATA-III
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Yakın zamanda ben de bir tane almayı planlıyorum. HDD artık çok yavaş kalıyor. Hazır fiyatı da uygunken alayım diyorum

vay firarist hocam sen bu taraflara gelirmiydin

al al hiç kaçırma HDD bunun yanında kağnıdan beter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodge314

Hocam güzel konu olmuş karar vermemde yardımcı oldu. Ellerinize sağlık
    Ancak yanlış bir bölüm var. Aralardaki mesajlarda uyarıldı mı bilmiyorum ama test ekran görüntülerinden birinde yanlış modeller seçilmiş.
    samsung 1000gb ile kingston 480gb modellerini kıyas etmişsiniz.
    Robot site de olsa doğru puanlarla kıyaslama bu şekilde olmalı sanırım:http://ssdboss.com/ssds/Samsung-840-EVO-120-GB-SATA-III-vs-Kingston-HyperX-3K-120-GB-SATA-III

rica ederim hocam

evet haklısın o ne zamandan beri aklımdaydı şimdi değiştiririm 2 dk'ya sağolasın.

• karşılaştırma skorları yenilendi.
  • Kaptım bi tane bugün. 225 liraya 120GB. Ben yarım saate format atsam iyidir diyordum, 15dk önce belleği format atmak için taktım, şimdi uygulama kuruyorum. Şimdiye kadar ne çile çekmişim be...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Kaptım bi tane bugün. 225 liraya 120GB. Ben yarım saate format atsam iyidir diyordum, 15dk önce belleği format atmak için taktım, şimdi uygulama kuruyorum. Şimdiye kadar ne çile çekmişim be...

kesinlikle öyle kullanmadan bilinmez

ekledim listeye
  • merhabalar
    benden 2 gün önce vatandan aldın inidirimdeydi ürünü elime geçince test edecem win 8.1de nasıl çalışacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pezdum

merhabalar
    benden 2 gün önce vatandan aldın inidirimdeydi ürünü elime geçince test edecem win 8.1de nasıl çalışacak :D

hadi bakalım ekledim listeye :)
  • 250 ile 120 arasında kaldım. Aradaki farka değer mi almışken büyük alayım olay bitsin mi.
    Performans farkı az da olsa görülüyor ama yine de kararsız kaldım @bjk__murat hocam ne dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.