Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kriterlerime uygun laptop önerisi?

5
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    322 Mesaj
    Laptop değiştireceğim 1.5 milyara kadar param var. Acelem yok indirimleri falan bekleyebilirim. Bilgisayardan beklentim sağlam olsun yani servisiyle falan uğraştırmasın. Teknik arıza vermesin ve oyunlarda iyi performans alabileyim. Ne bileyim yani yeni çıkan oyunları. CoD serisini falan en azından ya da PES 2016-17'ye kadar başka birinin bilgisayarına özenmeden kendim yüksek kalitede oynayabileyim. Başka bir beklentim yok bilgisayardan. Ne önerirsiniz. Detaya girerseniz sevinirim. Ama vaktiniz yoksa da bir marka veya bir model vermeniz yeterli olacaktır. Teşekkürler.

|
    |

• Teğmen
    227 Mesaj
    ASUS K55VD SX640D Notebook
    |
    |

Orijinalden alıntı: betabeye

Laptop değiştireceğim 1.5 milyara kadar param var. Acelem yok indirimleri falan bekleyebilirim. Bilgisayardan beklentim sağlam olsun yani servisiyle falan uğraştırmasın. Teknik arıza vermesin ve oyunlarda iyi performans alabileyim. Ne bileyim yani yeni çıkan oyunları. CoD serisini falan en azından ya da PES 2016-17'ye kadar başka birinin bilgisayarına özenmeden kendim yüksek kalitede oynayabileyim. Başka bir beklentim yok bilgisayardan. Ne önerirsiniz. Detaya girerseniz sevinirim. Ama vaktiniz yoksa da bir marka veya bir model vermeniz yeterli olacaktır. Teşekkürler.

http://www.pcdepo.com/asus-k55vj-sx031d-8gb-notebook-urun8678.html
    |
    |

• Yarbay
    4768 Mesaj
    |
    |
    Bahsedilenler: betabeye

Orijinalden alıntı: betabeye

Özellikle önerilen 1400 liralık asus çok iyi hakikaten. Teşekkürler öneriler için. Ancak piyasadan tam haberim yok onunçün soruyorum sizce 1400 eder mi bu laptop?

İslemcisi disinda iyi bir pc.
    Agir program kullanmayacaksan da yeterli olur islemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elano68 -- 1 Haziran 2013; 11:08:39 >
    |
    |

İ7-3630QM - 2.3 GHz Turbo Boost ile 3.3 GHz'ye kadar | FULL HD 1920x1080 Ekran | 8GB RAM | Nvidia GeForce GTX660M Ekran kartı | 1TB HDD + 32GB SSD | Aydınlatmalı Klavye | JBL 2.1 Designed | Certified Speakers
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
haberler
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,185
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.