Şimdi Ara

KRİSTAL KEDİ KUMU 2.5 TL ye geliyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
8.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Tahminim 1 adet sipariş verenlere yolluyorlar.

büyük ihtimal, başta 8 paket yeter demiştim. sonra kedim için 1 yıldan fazla stok yaparım diye gözüm döndü 3 paket sipariş yaptım
  • 1 paket verdiğim üyeliğime ürün geldi türkiye yem merkezi tarafından sağlandı 2 tane ürün aldığım hesap iptal edildi. Stok imkanı tanımıyorlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, 11 martta biliyorsunuz ki bu konuyu açan arkadaş sayesinde çoğumuz sipariş verdik.

Bu zamana kadar bir umut kargolanacak diye bekledim, fakat siparişi iptal ettiler bugün akşam 10 gibi.

Sebebi, ürününüz tedarikçi temin edemediği için iptal edilmiştir.

Ben antalyada yaşıyorum, banio adlı firma burada 2-3 mağazası olan büyük bir firmadır başka şehirlerde var mı bilgim yok, koçtaş bauhaus gibi her şeyi satan bir firma.

11 gün boyunca sipariş öylece bekledi, hakkımızı arayabilir miyiz ? yoksa böyle beklediğimizle mi kalacağız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 22 Mart 2017; 0:31:56 >
  • para iadesi yapıp, 10 TL çek yüklemişler. Ne işe yaracaksa?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:33 >
  • iptal
  • Kum ne oldu diye sordum.Anında siparişi iptal ettiler.Artık iyice arsızlaştılar.Kafalarına göre takılıyorlar.Kendileri kaybeder,her mecrada belirteceğim bu yaptıklarını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

para iadesi yapıp, 10 TL çek yüklemişler. Ne işe yaracaksa?

aynısı banada yaptılar. =(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN291 -- 23 Mart 2017; 13:12:49 >
  • lan 1 paketcikleri bile iptal etmişler!!

gözü dönmüş bunların

HöBööööö
  • 3 hesapdan sipariş geçtim

1. hesap sip. iptal 20 tl cek
    2. hesap fırmaya yazdık urunun takıbındeyız gonderım saylayacağız. demısler
    3. hesap sipariş iptal 10 tl cek

buyur burdan yak
  • az once iptal edilmeyende iptal edilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Kum ne oldu diye sordum.Anında siparişi iptal ettiler.Artık iyice arsızlaştılar.Kafalarına göre takılıyorlar.Kendileri kaybeder,her mecrada belirteceğim bu yaptıklarını.

Şikayetvar üzerinden yaptığım itiraz ve @rasmoon arkadaşımızın sipariş özetinin resmini şikayetime eklemem sonucunda hepsiburada hatasını kabul etti ve hesabıma önce 10 TL sonra da 51 TL lik iki çek tanımladı.Çekleri hemen başka siparişlerimde kullandım.Çok işe yaradı.
    Bence sizler de böyle hataların peşini bırakmayın.Eninde sonunda haklı çıkıyorsunuz.

Şikayetime eklediğim kanıt resmi(Teşekkürler @rasmoon!):
    KRİSTAL KEDİ KUMU 2.5 TL ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 30 Mart 2017; 12:56:38 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.