Şimdi Ara

KRİSTAL KEDİ KUMU 2.5 TL ye geliyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
8.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paranın iade edildiğine dair mesaj geldi

Üzgünüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:17 >
  • bana iade de gelmedi mesaj da.

• bize ne mesaj geldi ne de bildirim. hala sipariş gözüküyor ???
  • Arkadaşlar müşteri hizmetlerini arayıp ürünün akıbetini sorun.Onlar araştırıp geri bildirim yapıyorlar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:20 >
  • Kardeşim 30 kere sipariş açtılar yanlış girme sözkonusu değil insanlarla kafa buluyorlar.....

• benim ürünü gönderiyorlar kargo takip numarası girdiler,ben ne yapayım bunu kedim bile yok.

• rasmoon kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:22 >
  • KRİSTAL KEDİ KUMU 2.5 TL ye geliyor
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:25 >
  • siparişim nerede diyerek mesaj attım onlarda

numaralı siparişinizde bulunan Proline Kristal Kedi Kumu 3,8 Lt. 8'li ürününüz Banio adlı satıcıdan temin edilemediğinden dolayı, tarafınıza 1 iş günü içerisinde Türkiye Yem Merkezi adlı satıcı tarafından kargoya verileceğinin bilgisini aldım. İlgili sürenin sonunda ürünün kargoya verilmemesi durumunda tarafımıza bilgi verebilirsiniz.

Sürecinizin takibini üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden " Siparişlerim” adımlarını izleyerek yapabilirsiniz.

diyerek cevap verdiler, siparişi değişikliği kendileri düzenlediler.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:27 >
  • Bende geciken kargo yaziyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim kargo geldi içinden ProLine Silica Kedi Kumu 3,8 L 8 adet

http://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/proline-silica-kedi-kumu-3-8-lb-8adet-271175736
    8 adet x ProLine Silica Kedi Kumu 3,8 Litre ürünler hepsiburada.com dan mı geldi ? (yani HB satıcısı Banio'dan mı?)
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    bir önceki sayfada tedarikçi firmanın ekran görüntüsü ve gelen mailde tedarikçi firma ismini paylaşmıştım.

gönderici firma ile görüştüm üretici firmanın ambalaj değişikliğine gittiğini ürünlerin aynı ürün olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmoon -- 21 Mart 2017; 12:16:44 >

siparişi kendileri iptal etmiş
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:30 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.