Şimdi Ara

KRİSTAL KEDİ KUMU 2.5 TL ye geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
8.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk defa buradan alisveris yaptik 2 adet soyledik kaziklanmayiz dimi beyler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bentonit kedi kumu çok daha sağlıklı , ciddi ciddi göndericeklerini mi düşünüyorsunuz siz
  • satıcı hb olmadığı sürece güvenilmez. adam neden zararına göndersin ki? bu akla mantığa aykırı. muhtemelen ya bir adet gelecek ya da iptal olacak. satıcı hb olmadığında gayet de kolay iptal ediyor
  • Banio antalyanın yapı marketi, aynı zamanda ciddi kazıkçılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paralar cekilmis.bu sitede duzen ne sekilde beyler kargoyu nasil takip edicez

• Satıcı sabah kalktıgında şoka girer diyordum ama vatandaş aralıklı 3-4 defa stok ekledi.
    bence iptal olmaz, zaten antalya firmasıymış (bilmeden yazmıstım 2 mesaj uste) geriye bi secenek kalıyor
    deniz kumu gelir evin bahcesine sererim malak gibi yatarım anasını satıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Towa

Geçenlerde yine böyle bir şey için -"8'li" ibaresi kolideki miktarı belirtiyor satılan adedi değil- diye açıklama gelmişti. Hırdavat ile ilgili bir şeydi hatta. Çivi mi, kesme aleti mi, matkap ucu mu neydi? Tam hatırlayamıyorum.

herkes şok
  • Başka satıcı aynı ürünü 85 tlden satarken bunlar 80 in üstünü çizip bu fiyata indirmişler..Eğer tekli paketi fiyatı vs. derseler ciddi ahlaksızlık olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata bile olsa kedime asla kristal kum almam,siz de almayın.Kediler içi zararlı ve sizin için de rahatsızlık verici olabilir

• Ne kedi kumuymuş arkadaş, biride firmayi arayip sormuyor

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:20:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Satıcı sabah kalktıgında şoka girer diyordum ama vatandaş aralıklı 3-4 defa stok ekledi.
    bence iptal olmaz, zaten antalya firmasıymış (bilmeden yazmıstım 2 mesaj uste) geriye bi secenek kalıyor

Sen bir tona yakın almıştın değil mi hocam.Bahçeye sereceğine inşaat işine gir istersen.Bir kaba inşaat çıkarırsın o kumla.

• 215 yeni stok girmiş yine. satıcıda bizim gibi heyecanlanmıştır ancak kargo bedava olduğu için 1-0 öndeyiz yalnız çok fazla alanlar inşallah kargoda sorun yaşamaz. neyse izleyelim bakalım..
  • bir adet de ben sipariş verdim, herhangi bir hata gözükmüyor dedi müşteri hizmetleri

bakalım ne gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snan1910 -- 11 Mart 2017; 10:15:0 >
  • Aşırı zararlı aklınızda bulsun alıp satarım derseniz alın çok iyi fiyat ama kedi için kullanmayın idrar yolu enfeksiyonu yapıyor hayvanda araştırın

• quote:

Orijinalden alıntı: Promayz00

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Satıcı sabah kalktıgında şoka girer diyordum ama vatandaş aralıklı 3-4 defa stok ekledi.

Bahçede kum yok mu

kum yok toprak var, kum olsa bile boylesi ne arar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

ürün hemen kaldırıldı: kayboldu!!

sipariş edebilenlere inşallah 8li gönderirler

Sıcak fırsatlara düşen ürünün 10 DK ömrü oluyor :D
  • O 8'li diye satılan kelime oyunu, 8'li paketten çıkan 1 tanesini gönderecek size. Kendini kedi sanıp kuma s.çacaklar tek paket gelince üzülmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

O 8'li diye satılan kelime oyunu, 8'li paketten çıkan 1 tanesini gönderecek size. Kendini kedi sanıp kuma s.çacaklar tek paket gelince üzülmesin.

hocam tıpış tıpış geri alır bu seçenek herzaman cepte
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Bir hata yaparlarsa o anda nasıl bir yol izliyoruz hocam.

Ürünleri almıyormuyuz ve iademi ediyoruz,yoksa teslim alıp bağlantımı kuruyoruz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.