Şimdi Ara

KRİPTRADE 200TL(12$) KAZAN! [ÇEKİM KANITLI] - BİTTİ❌

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kriptrade 200TL’ye kadar ödül dağıtıyor.

Şartlar:

1. Üye Olma Ödülü: Kayıt olan ve gerekli tüm belgeleri sağlayarak Hesap Doğrulama adımlarını gerçekleştiren her kişiye 20 TL değerinde USDT.

2. Para Yatırma Ödülü: 250 TL ve üzerinde para yatıran herkese 30 TL değerinde USDT.

3. Trader Ödülü: Toplamda 1000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 50 TL değerinde USDT.

4. Aktif Trader Ödülü: Toplamda 10000 TL işlem hacmine ulaşan herkese 100 TL değerinde USDT.

6. Referans Ödülü: Ayrıca arkadaşını kampanyaya davet edenler, Kampanya Koşullarını sağlayan her arkadaşı için 20 TL değerinde USDT kazanacaktır.

-NOT:Yatırımları banka hesabı ile yapmak şart.

Kendim borsaya 550TL yatırarak 10.000TL işlem hacmini gerçekleştirdim ve yaklaşık 30TL komisyon ücreti ödedim.(Komisyonlar çok düşük)

Ödüller gece 03:00'da hesabınıza yansımaktadır.

Referanslı link:https://pro.kriptrade.com/signup?ref=b4ee8

Referanssız link:https://kriptrade.com (Referanssız linke ödül veriliyor mu bilgim yok)

Sormak istediğiniz sorular varsa telegram: Telegram

Yukarıda bahsi geçen yazı yatırım tavsiyesi değildir.Borsa istediği zaman kuralları değiştirebilir ve kampanyayı sonlandırabilir.

KRİPTRADE 200TL(12$) KAZAN! [ÇEKİM KANITLI] -     BİTTİ❌

BELİRTİLEN ÖDÜL HESABIMA YANSIDI

KRİPTRADE 200TL(12$) KAZAN! [ÇEKİM KANITLI] -     BİTTİ❌

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 18 Ağustos 2022; 3:12:22 >

• rez

• GÜNCEL - KANIT EKLENDİ

• Hocam bir arkadaş hata alıyorum demişti çekim yaptı mı yorumu silmiş. Ek olarak hangi paritede işlem yaptınız

• Paykipel kullanıcısına yanıt

Trx alıp satarak işlem gerçekleştirdim ve çekimde herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• skybitpro derim yatırım için, globalde buradan yapıyordum işlem şimdi türkiye ye de girmişler, ytd

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• GÜNCEL ✅

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.