Şimdi Ara

Kriptometre 3. sezonuyla geri döndü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 20 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BtcTurk (2 mesaj) The Blackmaster (1 mesaj) R.Romanoviç (1 mesaj) hakanbaran (1 mesaj) MaXENeO (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Kripto Para ve Madencilik >> Bitcoin >> Kriptometre 3. sezonuyla geri döndü!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    39 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kriptometre 3. sezonuyla geri döndü!

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, Kriptometre’de Bitcoin ve kriptopara dünyasını farklı sektörlerden konuklarla konuşmaya devam ediyor.

Ebru Baki’nin sunuculuğunu üstlendiği Kriptometre, 3. sezonunda her hafta Salı günleri saat 14.00’te BtcTurk YouTube kanalında izleyici ile buluşacak.

Kriptometre’nin 3. sezon bölümlerine Link 'inden ulaşabilirsiz.

|
    |

bu konularda güvenilmez bir borsa algısı varken reklam yapmayın, zira çok komik oluyorsunuz

ayrıca. Twitter,ekşi sözlük,şikayet var gibi sitelerde herkes bu konudan şikayetçi. Güvenilmezsiniz. insanlar bu durumda borsanızda niye yatırımlarını tutsun önce bunu açıklayın?

BTCTURK, doğru düzgün cevap vermek yerine yine top sektirerek cevap vermişsin..

İlgili firmanın şikayetvar daki sorun ve çözüm önerilerini okuyun, sonra değerlendirin..

• Yarbay
    3067 Mesaj

çevremdeki bi çok arkadşım anlık pik durumunda borsanızda yaşadığı bi çok sorun nedeniyle hesaplarını kapattı

bu konularda güvenilmez bir borsa algısı varken reklam yapmayın, zira çok komik oluyorsunuz

ayrıca. Twitter,ekşi sözlük,şikayet var gibi sitelerde herkes bu konudan şikayetçi. Güvenilmezsiniz. insanlar bu durumda borsanızda niye yatırımlarını tutsun önce bunu açıklayın?

P4P800-X - ***FX5500*** - 768 MB RAM - *** CELERON D 2.80 OC <<3.33>> High Power PerformancePro 80Plus Bronze 750 microsoft keyboard+mouse set

old but gold ;)
  • Firma Yetkilisi
    39 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba, BtcTurk, Temmuz 2013 tarihinde kurulan kurulduğu günden bugüne T.C. yasalarına uygun olarak hizmet veren, İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı, 15 milyon TL ödenmiş sermayesi olan, Türkiye'nin ilk, dünyanın 4. kriptopara alım/satım platformudur. Yaşadığınız durumlarla ilgili bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
    |
    |

BTCTURK, doğru düzgün cevap vermek yerine yine top sektirerek cevap vermişsin..

İlgili firmanın şikayetvar daki sorun ve çözüm önerilerini okuyun, sonra değerlendirin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

http://forum.donanimhaber.com/m_110660106/f_//tm.htm#110660106
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj

Hem Biz şuyuz, hem siz kimsiniz mod on !

|
    |

Fetö olayı diye geldim ben gidiyorum.

|
    |
Reklamlar
kripto para haberleri
Ekonomi
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.