Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BTC Turk hocam

• sonraki sayfa S kullanıcısına yanıt

Daha evvel bu tip bir sorunu API ler nedeniyle Binance de yaşamıştı. İşlemleri durdurmuştu bir süre. Böyle birşey gerçekleşmiş olabilir. Bizim yerli borsalar bir kalemde yüklü satış nedeniyle bu tip büyük dalgalanmalarda biraz geciktiriyorlar işlemleri ama bu nasıl olmuş bilemiyorum. BTCTurk içinde büyük bir satım gerçekleşmiş olsa bile hata olmasa 40 cent'e kadar inmezdi 30$ lik coin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan btt alinir mi sizce

• Arkadaşlar dogecoin sizce alınır mı bugün sürekli inişte çıkışta paribu sürekli kitleniyor

• Dostlar ilk kez coin alıcam 500 tl yatırıcam ama nereden alınır hangi program sağlamdır hangisine yatırayım kar etmek için bilmiyorum yönlendirebilirmisiniz lütfen 🙏
  • buralarda şenlik varmış, yeni görüyorum konuyu KRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

• Kripto yönetmeliğini okurken benim de işlem yaptığım ve komisyon oranlarına takılıp acaba ne kadar vergi veriyorlar diye aklımda soru işareti belirdi. Thodex 'in vergi numarası ile sorgulama yaptığımda 2018 ile 2019 yıllarını matrahsız olarak kapattıklarını gördüm. Alım satımdan o kadar komisyon kesip vergi vermemesi açıkçası beni Thodex 'e karşı soğutmaya başladı.

• Bu kadar parasal hacmin özel şahıslar elinde olması rahatsızlık verici olduğu için takip edecek bir kararname veya yeni yönetmelikle kripto varlık borsası kurmak yetkisini lisans verilen bankalara vereceklerini düşünüyorum. Bunu yapan ilk biz olursak dün nasıl yasaklandı düşüncesi ile bir miktar düşüş olduysa bu kez de ilk yasal zemin Türkiye'den geldi haberleriyle roketlemeye vesile olabiliriz.

• Böylelikle takibi ve vergilendirmesi de banka üzerinden daha mümkün olur. Kripto varlık ile alışverişin yasaklanmasına bu çerçevede, resmi gazeteyi gördüğüm ilk andan beri olumsuz yaklaşmıyorum.

• Arkadaşlar birşey merak ediyorum. Deneme amacıyla binance üzerinden 100 TL degerinde bnb satın aldım. Bunu trust wallet hesabıma göndermek istiyorum fakat min transfer tutarına takılıyor. 0.01 bnb altında transfer yapamıyorum. Var mı bir yöntemi ? Kusura bakmayın bu konularda yeniyim

• Gordi34 G kullanıcısına yanıt

binance smart chain wallet i yükle. Trust wallet ini private key ile import et.

binance smart chain wallet 'i doğrudan binance hesabına bağla, sonradan para yükle diyerek binance.com direct i seç hesabına geçer.

• Binance'dan direk banka kartı ile coin alamıyor muyuz? Garanti paracard ile denedim az önce işlemi reddetti

• chuckchucky kullanıcısına yanıt

Ben Binance kullanıyorum. En büyük kripto para borsalarından biriymiş. Bende yeni girdim. Eğer girmeyi düşünüyorsanız binance.com'a değil trbinance.com'a girmenizi tavsiye ederim. Binance.com global borsa. Trbinance.com ise Türkiye de hizmet veriyor

• ctntas C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim banada bir arkadaş binance.com girin tr olana değil dedi

Bu arada en para gibi kartlartla para yükleyip coin alabiliyormuyuz acaba
  • Arkadaşlar bu kripto para hile gibi kazanma yolu oldu. Bu arada bu işlere başlamak isteyenler bana dm atabilir mi binance referans linkimi vereyim ikimiz de kazanalım

• beyler binance'da ucuz coinlerden portföy yapmayi düşünüyorum. en az 10 dolarlik mi alabiliyoruz ?

• Evet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kazı için : GTX 1060 6 GB OC için ayarlardan anlayan bakabilir mi?

Youtube bakarak ayar yaptım ama foruma sorayım dedim

Ethereum(ETH)

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]
  • Thodex'te cüzdanı olan yokmustur umarım. Sorun en kısa zamanda çözülmezse domino etkisi yaratması tehlikesi mevcut. Yatırımcı bilinçli olmadığı için panikle BTCTurk ve Paribu'yu da zorlayabilir çekim yapmak için.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Ortalık karışmış geceleri uyuyamayanlar falanKRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

İnsanlar herşeyini yatıracak sonra bu herşeyler puff olup gidecek sonra dünya genelinde avengers civil warKRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Nisan 2021; 4:55:55 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.