Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, mümkün olduğunca bütün kripto para borsalarındaki hesaplarınızda 2fa'yı aktif hale getirin.

https://forum.donanimhaber.com/dikkat-turk-kripto-para-borsa-hesaplarimiz-tehlikede--130746503#130746503
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanBirKullanıcı

Arkadaşlar, mümkün olduğunca bütün kripto para borsalarındaki hesaplarınızda 2fa'yı aktif hale getirin.

https://forum.donanimhaber.com/dikkat-turk-kripto-para-borsa-hesaplarimiz-tehlikede--130746503#130746503

bitcoin'i pek bilmiyorum bir miktar param var girmeyi düşünüyorum güvenlik açısından tc kimlik no,nüfus cüzdanı fotokobisi vb ne derece güvenli acaba bir tehlikesi var mı ayrıca 2fa dediğiniz nedir nasıl aktif edilir ?
  • 50 bin lira bastım gelsin paralar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp grubuna alabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoyow fena gelecek. Aha buraya yazıyorum iki ay sonra alıntılarsınız 3 $ olacak

Edit: ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglat Pileser -- 7 Ocak 2018; 10:1:3 >
  • Konu neden konu dışında arkadaşlar

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Türk sitesi olarak koineks de var, yabancı olarak da poloniex de alabilirsin

• https://discord.gg/KD87dnT

Pumo grubu isteyen varsa bakabilir, ne kadar kar edenler var gibi ama gereğinden fazla bir risk gibi
  • Beyler kripto para konusunda pek bilgim yok. Başlangıç için 1000 er liralık Cardano ve Tron almayı düşünüyorum. Mantıklı mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

https://discord.gg/KD87dnT

Pumo grubu isteyen varsa bakabilir, ne kadar kar edenler var gibi ama gereğinden fazla bir risk gibi

Bakmak lazım..

Emc2 bekliyorum ben her an atabilir. 4800 den büyük kurdum ama bakalım. 51xx lerde alıp 7xxx lerde çıkmak mantıklı gibi. Pumplaniyor çünkü bariz şekilde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

50 bin lira bastım gelsin paralar

nereye bastınız usta paranızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

https://discord.gg/KD87dnT

Bakmak lazım..

Emc2 bekliyorum ben her an atabilir. 4800 den büyük kurdum ama bakalım. 51xx lerde alıp 7xxx lerde çıkmak mantıklı gibi. Pumplaniyor çünkü bariz şekilde..

Saat 9 dakinde deniyeyim diye girdim ufak bir miktarla %30 civari bir artısı oldu tecrübesizlikten oldu biraz aceleyle satış emrini yanlış girince olması gerekenden az bir kazanç oldu. Ama kesinlikle herseyi riske etmemek lazım.

• Evet arkadaşlar bu binance de komisyon oranını nasıl düşürebiliriz önce bnb mi almalıyız arkadaşın dediği gibi küsüratları ne yapmalıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: kkkorrrayyy

Evet arkadaşlar bu binance de komisyon oranını nasıl düşürebiliriz önce bnb mi almalıyız arkadaşın dediği gibi küsüratları ne yapmalıyız

önce bnb alacaksınız..hesabınızda hep bnb bulunsun komısyonlar her alım satımda oradan dusecek..diğer kusuratlı coınleride bir sonarki alım yaptığını zzaman hepsini yuzde 100 seklınde satarak elden cıkarmıs olursunuz..
  • Arkadaşlar merhaba,

Oyun oynama amacıyla topladığım sistemde, oyun oynamaya zaman bulamadığım için 15gündür ETH mining yapıyorum. GTX 1060 6gb'lık kartla 23.600mhs ile şuanda sistem kazmaya devam ediyor ve programın hesabına göre ay sonunda 0.1 ETH'lik kazanç elde etmiş olacağım.

Kullanmakta olduğum anakart üzerinde 3 adet gpu slotu (Asus Z170-A) mevcut. Ben bu anakart üzerine 1 adet daha gtx 1060 montajı yapsam, aynı anda 2 kart kazma işlemi yapar mı? Bu işlem için ekstra bi ayara vs. ihtiyaç var mı?

İşin uzmanı arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Teşekkürler.
  • Binance üyelikleri açılmış, linkimi iletiyorum belki üye olan olur :)

www.binance.com/?ref=19238660

• arkadaşlar mrb
    binance de yapmış olduğum alı satışlardan kalan küsüratları nasıl geri alırım
  • ben birşey anlamadım kardeşim
    0.042 eth aldom 0,079998kurundan ve toplam bakiyem 67 usd gözüküyordu
    şuanda eth 0.082300 ve hala bakiyem 67 usd
    bu nasıl olur
    ortalama 40 usd kara geçmm gerekmiyomuydu
    daha önce iotada 20 usd artış gözükmüştüki bukadar artış olmamıştı
    ????
  • Küsürat kalan altcoin'leri tekrar tek bir coin'de toplayabilirsin, hepsinden daha ucuz olan ve gelecek vaadeden bir coin seçebilirsin.
    Ya da aynı işlemi yapıp sonra bkonsolide ettiğin alt coin'i istediğin bir coin'e tekrar çevirebilirsin.
    En sonunda mutlaka bir küsürat kalacak ama bu yöntemlerle çoğunluğunu kurtarabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meke

Küsürat kalan altcoin'leri tekrar tek bir coin'de toplayabilirsin, hepsinden daha ucuz olan ve gelecek vaadeden bir coin seçebilirsin.
    Ya da aynı işlemi yapıp sonra bkonsolide ettiğin alt coin'i istediğin bir coin'e tekrar çevirebilirsin.
    En sonunda mutlaka bir küsürat kalacak ama bu yöntemlerle çoğunluğunu kurtarabilirsin.

merhaba saol önerin için ama
    alt coinlerin miktarı düşük olduğu için alış satış yapılamıyor
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.