Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReaperVR

Adayı degerlendırın arkadaslar suan anlık degısımlerı guzel getıryor. Bınance de var. https://www.binance.com/?ref=12506622 uye olmak ısteyen ıcnı reflı lınkım. Sorusu olan varsa yardımcı olurum

Ada bu gün yükselişini daha çok yapacak tahminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ethereum çok düştü bence şu anda ciddi alım fırsatı var ileride 3500leri zorlayabilir gibi duruyor

not: yatırım tavsiyesidir
  • Binance süper bitcoinleri dağıtmış arkadaşlar.stop-loss özelliğide gelmiş,kayıt olmak isteyenlerhttps://www.binance.com/?ref=12998911 referansımdan kayıt olabilirler.

• Alim satim icin tavsiye edeceginiz hangi site var ? Merak ettim.bakicam bi siteye. 2014de bu ise girseydim zengin olacaktik sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • litecoin ile nasil bir yol izlemeliyim arkadaslar? yarim litecoin im var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

litecoin ile nasil bir yol izlemeliyim arkadaslar? yarim litecoin im var

Hocam en mantıklı hareket satman geleceği yok

• yarim litecoin im var birde 100 liralik iota dusunuyorum 50 liralikta ripple alayim diyorum. uzun vadede nasil bir yol izlemeliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Alim satim icin tavsiye edeceginiz hangi site var ? Merak ettim.bakicam bi siteye. 2014de bu ise girseydim zengin olacaktik sanirim

Alım satımla paran en fazla 5 e katlanır değer mi riske?

• quote:

Orijinalden alıntı: valkyn skoria

C++ ile çok basit bir kâr zarar hesaplama programı yaptım, hesap yapmakta zorluk çeken arkadaşlar kullanabilirler. Hem para birimi hem de % olarak kâr zarar hesaplayabiliyor. Kaynak kodunu isteyen olursa özel mesaj atabilir gönderirim. Ekran görüntüsü sayfada mevcut.

Bitcoin-Hisse Kar Hesaplayıcı

Hocam bence formülleri Excell'e yansıtıp Drive gibi bir bulut sisteminden paylaşırsanız herkes için daha güvenli ve erişmesi daha kolay olur. Benim de aklıma C# üzerinden form tabanlı böyle basit bir program yapmak gelmişti sonra vazgeçip Excell'e döküp o şekilde paylaşmıştım. Bence Excell daha iyi.

• Paribu sitesini biraz araştırdım, nakliye işi yapan bir grup genç ünvanını değiştirerek Paribu sitesini kurmuş. Ticaret sicil gazetesinde yazan adrese gidenler var, ancak yerinde yeller esiyor. Muhtemelen adamlar yurt dışına taşındı bile. Şu anda alım-satım işlemlerinden kar elde ettikleri için sistemi işletiyorlar. Ancak ileride ne olacağı belirsiz. Ayrıca çağrı merkezine henüz ulaşan görmedim. Bir sıkıntı olduğunda muhattap bulunamıyor. Şikayetvar.com'da sabah hesabına girip parasının olmadığını gören ve çabalarına rağmen alamayan varmış.

Henüz alıp bekletebileceğim güvenilir bir site bulamadım. Tavsiyelerinize açığım.
  • herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Koineks'e bende hesap açmıştım diğer coinlerden almak için ancak 2 gün önce insanlara o kadar çok sorun yaşattı ki kullanmamaya karar verdim.Tavsiyem Paribu yada koinimden üyelik açıp işlem yapmanız.
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Alım için hangi siteyi kullandınız?
  • Dogecoin için gelecek umut veriyor, aldım 1 liradan emir verdim ne zaman olursa. Ama pek fazla uzayacağını sanmıyorum bu sürecin

• aquapolis kullanıcısına yanıt
    btcturk.com kullandım. Bugün sabah hepsini bozdum. Bu kadar yükseliş beni çok korkutmaya başladı. Yatırım yapacaksanız dikkatli olun bu senaryonun aynısı 2013 yılının kasım ayında meydana geldi.
    2013 yılının kasım ayında 2805 tl ye yükseldi.
    Aralık ayında ani bir düşüş ile 1200 tl ye düştü.
    2014 nisan ayında 885 tl ye düştü.
    2015 eylül ayına kadar 680 tl kadar düştü.
    2015 ayının ekim ayında ufaktan yükselmeye başladı.
    2016 haziran ayında tekrar ani bir fırlama oldu 2400 tl ye.
    2017 eylül ayında ise 13000 tl oldu.
    2017 aralık ayına kadar ise anormal bir derecede yükseldi.
    Bakkalın çakalın bile bu paradan haberi oldu. Herkes yatırım yapmaya başladı. Ağzında purosu olan göbekli amcalar ellerindekileri satarsa. Ufak yatırımcılar ters köşe olur.
    Benim fazlasında gözüm vardı. Yalan yok. Ama gittikçe risk artmaya başladı. 2013 yılındaki senaryo sabah 7 de uyanırken aklıma geldi. Sabah ilk işim bozmak oldu.
    69.000 tl den sattım. Şuan ise 71.600 tl kardan zararım var sadece. Bundan sonra olacakları kestiremem korkusuyla sattım stresten kurtuldum.
    SİZ YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Uzun vadede güvenli bir site bulabilirsem alıp unutmayı düşünüyorum. BTC Türk'ten memnun musunuz? veya alternatif bir site önerebilir misiniz? Bu arada Bitcoin almayı düşünmüyorum, altcoinlere yöneleceğim.
    Hiç altcoin almadım. Bitcoin ve etherium alıyorum.
    Türk sitelerinden altcoin alamazsın. Yabancı siteler var (bitfinex veya bittrex)
    btcturk ten memnunum şimdiye kadar hiç sıkıntı yapmadı.
    Altcoinleri bilmediğim için tavsiye veremem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

btcturk.com kullandım. Bugün sabah hepsini bozdum. Bu kadar yükseliş beni çok korkutmaya başladı. Yatırım yapacaksanız dikkatli olun bu senaryonun aynısı 2013 yılının kasım ayında meydana geldi.
    Bakkalın çakalın bile bu paradan haberi oldu. Herkes yatırım yapmaya başladı. Ağzında purosu olan göbekli amcalar ellerindekileri satarsa. Ufak yatırımcılar ters köşe olur.
    Benim fazlasında gözüm vardı. Yalan yok. Ama gittikçe risk artmaya başladı. 2013 yılındaki senaryo sabah 7 de uyanırken aklıma geldi. Sabah ilk işim bozmak oldu.
    69.000 tl den sattım. Şuan ise 71.600 tl kardan zararım var sadece. Bundan sonra olacakları kestiremem korkusuyla sattım stresten kurtuldum.

Hocam bu dediğiniz fiyat iniş çıkışları olumlu ya da olumsuz haberlerden dolayı mı yaşandı ? yoksa tamamen piyasadaki arz - talep dengesinden dolayı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

Hocam bu dediğiniz fiyat iniş çıkışları olumlu ya da olumsuz haberlerden dolayı mı yaşandı ? yoksa tamamen piyasadaki arz - talep dengesinden dolayı mı ?

Arz-Talep dengesi hocam.

Ellerinde onbinlerce coin olup pusuda bekleyen godomanlar var.
    Bu konuda bir arkadaş yazmıştı. " Bu işe pazarda domates satan da yatırım yaptıysa artık vakti gelmiştir." diye ve bana çok mantıklı geldi.
    Parkta iki kişi 70 yaşlarda adamların konuşmasına şahit oldum. Adamlar btc almış ufak bir kar yapmışlar bu sefer yüksekten girip daha çok almışlar. Bi yandan da üzülüyorlardı keşke o gün daha çok alsaydık diye. Bunun içinde gidip kendilerine ledger nano s usb sürücüsü almışlar. Ve kikir kikir gülüyorlardı. Zengin olacağız diye. Onların bu muhabbetine şahit olunca gülsem mi ağlasam mı karar veremedim.

BTC Türk sitesi kaç senedir var? ve Etherium'da alınabiliyor mu?
    ne zaman açıldığını bilmiyorum. Ama paribudan daha iyi ikisini de kullandığım için btcturk tavsiye ederim.
    Btcturkten etheriumda alabilirsin. Şuan fiyatı 2600 tl civarı
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.